Posłuchaj nowego singla od Knocked Loose. Przed Wami „Suffocate”z gościnnym udziałem Poppy.

Knocked Loose wypuścił nowe wideo promujące nadchodzące wydawnictwo, którego premiera już w maju! Obejrzyjcie klip do „Suffocate”.

Knocked Loose przenieśli się na zupełnie inny poziom dzięki swojemu nowemu, szalonemu singlowi „Suffocate”. Tłuczące blasty i chaotyczna wściekłość łączą się tu z taneczną, synkopowaną melodią i najbardziej wstrząsającym rytmem reggaetonowym, jaki kiedykolwiek słyszałeś.

Posłuchaj „Suffocate”

Katalizatorem była nominowana do nagrody Grammy pionierka łącząca pop i metal- Poppy, która skontaktowała się z frontmanem i wokalistą Bryanem Garrisem, aby zaproponować współpracę. „Jestem wielkim fanem Knocked Loose i jestem zaszczycona, że mogę brać w tym udział”.

Prezentujemy Wam teledysk do ostatniego singla z nadchodzącej nowej płyty:

Album „You Won’t Go Before You’re Supposed To” już w maju

Na „You Won’t Go Before You’re Supposed To”, Knocked Loose udoskonalili swój różnorodny i brutalnie agresywny album, który podsumowuje ogromny postęp, jaki poczynili przez dekadę jako zespół i potwierdza ich nieograniczony potencjał do rozwoju. Wewnętrznie musieli rzucić sobie wyzwanie jako autorzy utworów, zachowując jednocześnie bezlitosną intensywność i niezachwianą szczerość, które zawsze były ich wizytówkami. Zewnętrznie, ciężko koncertujący kwintet z Louisville spojrzał z zupełnie nowej perspektywy po sztandarowym roku w trasie, podczas którego zaprezentowali swoje zaprawione w undergroundzie brzmienie na największych scenach świata.

„You Won’t Go Before You’re Supposed To” to przede wszystkim 10 premierowych utworów w doskonałym stylu, który nie zawiedzie słuchaczy. Premira albumu przewidziana jest na 10 maja.

Płytę możecie zamawiać w preorderze TUTAJ.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *