Metal Hammer Festival – znamy pełny skład festiwalu

Metal Hammer Festival – znamy pełny skład festiwalu 🔥🔥🔥. Do składu dołączają Hatebreed, Crowbar, Illusion, Flapjack oraz Subterfuge

Najnowsza edycja Metal Hammer Festival odbędzie się 5 czerwca w Atlas Arena w Łodzi! Headlinerem imprezy jest formacja, której powrót na koncertową scenę jest jednym z największych metalowych wydarzeń – kowboje z piekła rodem – Pantera! Na festiwalu wystąpią także 2 amerykańskie grupy – Hatebreed i Crowbar, natomiast polską scenę reprezentować będą: Illusion, Flapjack oraz Subterfuge!

Bilety już w sprzedaży! Zapraszamy! 🤘🤘🤘

HATEBREED to amerykańska formacja, która swoją działalność rozpoczęła w 1994 roku. Zespół ma na koncie 8 studyjnych płyt, a już pierwszy krążek kapeli „Satisfaction Is the Death of Desire” (1997) zyskał status kultowego albumu. Dyskografię zespołu zamyka płyta z 2020 roku, „Weight of the False Self”. Stylistyka muzyczna grupy określana jest mianem zabójczego, zmetalizowanego hardcore’u.

Prosto z bagien Luizjany nadciąga sludge metalowy walec – CROWBAR! Zespół, któremu od ponad 30 lat przewodzi Kirk Windstein, to jedna z najbardziej wpływowych metalowych formacji z Nowego Orleanu. Dyskografia grupy obejmuje 12 albumów studyjnych, z czego najnowszy, „Zero and Below” ukazał się marcu zeszłego roku.

ILLUSION to jeden z najbardziej rozpoznawalnych kwartetów na polskiej scenie rockowej. Zespół z przerwami działa od 1992 roku i to właśnie Lipa z kolegami jest autorem takich kultowych numerów jak „Nóż”, „Vendetta” czy „Cierń”. W swoim dorobku kapela ma 6 krążków studyjnych, a dyskografię grupy zamyka album „Anhedonia” (2018). Lipa tak komentuje występ Illusion na Metal Hammer Festivalu: „Spełnia się jedno z moich marzeń. Zagram przed bandem, którego moc wpłynęła na rozwój mojej; bezkompromisowość riffów oraz atom w gardle stały się dla mnie ideą, do której dążyłem. Wydaje mi się, że czasem byłem blisko. Tym dla mnie była Pantera. Niekończącym się strumieniem siły.”

Kiedy w metalowym tyglu gotuje się thrash i hardcore punk, a Litza i Ślimak z resztą ekipy FLAPJACKA doprawiają całość rap rockiem i rap corem, głębokimi tekstami oraz sporą dawką wpadających w ucho melodii, powstaje jedno z najbardziej intrygujących dań w metalowym menu. Flapjack, który zaserwował już 4 kultowe albumy, przygotowuje właśnie nowy krążek, który ukaże się w pierwszej połowie przyszłego roku, a na żywo będzie można ten materiał sprawdzić na Metal Hammer Festivalu!

Na pierwszy festiwalowy ogień pójdzie polska formacja SUBTERFUGE. Grupa ma już na koncie 2 krążki studyjne, „Projections from the Past” i „Prometheus”. Brzmienie zespołu łączy w sobie death metalowe elementy z heavy i metalem progresywnym, a dodatkowo urozmaicone jest partiami saksofonu.

Najnowsza edycja MHF odbędzie się już po raz dziewiąty!

METAL MIND PRODUCTIONS

zaprasza

METAL HAMMER FESTIVAL

PANTERA

HATEBREED

CROWBAR

ILLUSION

FLAPJACK

SUBTERFUGE

05.06.2023 – Łódź, Atlas Arena

Otwarcie bram: 15:00

Start: 16:00

🎫 Ceny biletów w przedsprzedaży/ w dniu koncertu:

Płyta – 350/ 380 zł

Siedzące kat. 1 – 420 / 450 zł

Siedzące kat. 2 – 380 / 410 zł

Siedzące kat. 3 – 320 / 350 zł

🎫 Bilety dostępne na stronach:

➡️https://shop.metalmind.com.pl/157,bilety_22,pl.html (KOLEKCJONERSKIE)

➡️www.eventim.pl/artist/metal-hammer-festival

➡️www.ebilet.pl

Oficjalne wydarzenie ↩️

Official Event 05.06.2023 Metal Hammer Festival 2023

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *