Metal Mine Festival 2023 – święto metalu w najbliższy weekend!

Po trzech latach przerwy Metal Mine Festival powraca w nowej odsłonie jako impreza open air. Podczas dwóch dni wystąpią 22 zespoły. Festiwal odbędzie się w dniach 25-26 sierpnia 2023 roku.

Na tegorocznej edycji Metal Mine Festival zagrają: grecki Rotting Christ(black metal), norweski Taake (black metal), portugalska Gaerea (black metal), austriacki Karg (post-black metal), Doomas (melodic doom/death metal, SK), Dysangelium (death metal, CZ), Armada (death metal, MX) oraz polskie zespoły: Hate (black/death metal), Agressiva69 (industrial rock), Besides (post-rock), Jarun (progressive black metal), Medico Peste (black metal), Dormant Ordeal (death metal), Deadpoint (groove metal), Pandrador (death metal), Baalzagoth (death metal), Kalt Vindur(atmospheric/progressive black metal), Sothoris (blackened death metal), Lyrre (neomedieval metal), Zgroza (black metal) oraz Azels Mountain (black metal).

Karnety w cenach:

  • bilet 2-dniowy – 250 zł
  • bilet 2-dniowy + pole namiotowe – 270 zł
  • bilet 1-dniowy – 170 zł

do nabycia na Ticketmaster.pl.

Oficjalna playlista na Spotify ➡ https://spoti.fi/3jy8ZeB

Organizatorzy nadchodzącej edycji Metal Mine otworzą się na nowe gatunki muzyczne. Teren imprezy to oczywiście wyjątkowa i niesamowita przestrzeń Starej Kopalni w Wałbrzychu. Kto był ten wie, że miejscówka jest niesamowita. Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopalnia w Wałbrzychu to największa postindustrialna atrakcja turystyczna w Polsce, zlokalizowana na terenie dawnej kopalni. Przeprowadzona w 2014 roku rewitalizacja pozwoliła na stworzenie wyjątkowego obiektu. Na terenie 4,5ha znajduje się wiele zabytkowych obiektów poprzemysłowych z autentycznym wyposażeniem, m.in. zabezpieczonym i udostępnionym dla zwiedzających parkiem maszynowym. Między kopalnianymi maszynami powstanie strefa z food truckami i zimnym piwem, stoiska z merchem wykonawców, pole namiotowe. Uczestnicy będą też mieli możliwość kontaktu z muzykami w specjalnej strefie Meet & Greet.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *