Motionless in White w styczniu wystąpią w Warszawie!

Zespół Motionless in White wystąpią 25 stycznia 2025 w EXPO XXI, w Warszawie.

Motionless In White stworzyli potężną mieszankę łączącą ze sobą metalowy niepokój, porywający gotycki pop i filmową ikonografię, dzięki czemu stali się jedną z najbardziej charakterystycznych grup rockowych XXI wieku. Wychodząc z cienia miasteczka Scranton w Pensylwanii, grupa wytrwale budowała wierną grupę słuchaczy na całym świecie, nagrywając jedną płytę za drugą.

Z ponad miliardem streamów i wyświetleń, zespół czterokrotnie dotarł do Top 5 na listach Billboard Top Hard Rock Albums i Top Rock Albums z płytami: “Reincarnate” [2014], “Graveyard Shift” [2017] i “Disguise” [2019] oraz ze swoim najnowszym dziełem Scoring The End Of the World [2022]. Ta ostatnia zadebiutowała na #12 na liście Billboard 200, co było drugim najlepszym tygodniem sprzedaży dla zespołu w historii. Scoring The End of the World wyróżnia się utworem „Masterpiece”, który osiągnął 1. miejsce w radiu Active Rock, stając się pierwszym utworem zespołu, który zdobył czołową pozycję na liście przebojów w tym formacie.

Motionless in White zagra w Warszawie

Wizja grupy jest szersza niż kiedykolwiek wcześniej, nie brakuje zębów, ognia i krwi, a rok 2025 ma być początkiem ich największego jak dotąd rozdziału. Motionless In White tworzą Chris Motionless [wokal], Ricky Olson [gitara], Ryan Sitkowski [gitara], Vinny Mauro [perkusja] i Justin Morrow [bas].

Bilety:

Przedsprzedaż Ticketmaster rozpocznie się w czwartek, 18 kwietnia o godz. 11:00
Sprzedaż ogólna rozpocznie się w piątek, 19 kwietnia na https://www.livenation.pl/ o godz. 11:00

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *