Pearl Jam po raz kolejny zmienia datę koncertu w Krakowie. Sprawdź szczegóły!

Legenda grunge Pearl Jam wystąpi 14 lipca 2022 roku w TAURON Arenie Kraków. Jest to kolejna zmiana występu grupy w Polsce!

Organizator polskiego koncertu Pearl Jam poinformował, że data wydarzenia zaplanowanego na 23 lipca 2021 r. (a wcześniej 20 lipca 2020 roku) została zmieniona na 14 lipca 2022 roku

Komunikat organizatora:

Koncert Pearl Jam zaplanowany na 23 lipca tego roku w TAURON Arenie Kraków został przełożony na 14 lipca 2022 roku. Zachowaj swój bilet, ponieważ będzie ważny na nową datę. Bądźcie bezpieczni i dbajcie o siebie.

Rok po przełożeniu trasy koncertowej z 2020 roku trudno jest ponownie przesunąć w przyszłość powrót na trasę.

Świadomość wprowadzania szczepień na całym świecie daje dużo nadziei i Pearl Jam z niecierpliwością oczekuje dnia, w którym będą mogli ponownie bezpiecznie podróżować. W międzyczasie zespół ma nadzieję, że wszyscy zachowają ostrożność i noszą maski, czekając na bezpieczne spotkanie w 2022 roku.

22 października 2015 roku minęło 25 lat od pierwszego koncertu Pearl Jam. Po dziesięciu albumach studyjnych, setkach wyjątkowych występów na żywo i oficjalnych bootlegów koncertowych zespół ciągle cieszy się uznaniem krytyków, utrzymując się w notowaniach najpopularniejszych zespołów na świecie – PJ sprzedał ponad 85 milionów albumów na świecie i w 2017 roku został wprowadzony do Rock and Roll Hall of Fame.

Pearl Jam bilety

Pearl Jam w Polsce: Data, miejsce, bilety

14 lipca 2022
Tauron Arena Kraków

Bilety w cenie od 335 PLN w sprzedaży na Ticketmaster

Wcześniej zakupione bilety zachowają ważność na wszystkie przełożone koncerty. Fani, którzy nie mogą uczestniczyć w koncertach w nowych terminach, powinni skontaktować się z punktem zakupu biletu w celu uzyskania informacji.

Partner Imprezy zastrzega sobie prawo do anulowania bez uprzedniego powiadomienia biletów zakupionych w liczbie wyższej niż dopuszczalna, gdy zostanie przekroczony:

Bilety na koncert Pearl Jam w Krakowie są personalizowane.

Oznacza to, że podczas składania zamówienia należy obowiązkowo podać imię i nazwisko każdego uczestnika. Imię i nazwisko każdego z uczestników koncertu zostanie wydrukowane na bilecie. Bilety będą sprawdzane przy wejściu na koncert, aby porównać, czy dane zamieszczone na bilecie odpowiadają danym zawartym w dokumencie tożsamości uczestnika.

Zmiana danych możliwa tylko do 7 dni przed datą wydarzenia; warunkiem zmiany danych jest wcześniejsze odesłanie starych biletów.

Limit biletów wynosi 4 sztuki.

Do każdego zamówienia online doliczana jest opłata w wysokości 15 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *