Percival Schuttenbach – kontynuacja trasy „Slavny Tur IV” [DATY, MIEJSCA, BILETY]

Koncerty nawiązywać będą do przerwanej trasy „Slavny Tur IV”, najszerszej pod względem repertuaru Percivala trasy folkowej.

Tak jak ostatnio, w energetycznej, pełnej rozmachu oprawie rozbrzmiewać będą tradycyjne pieśni Słowian Południowych, Wschodnich oraz Zachodnich. Zagramy także kompozycje, które część z Was miała okazję usłyszeć podczas naszych pierwszych koncertów online.

Zagramy tradycyjne pieśni z całego tryptyku „Slava!”, w tym także utwory, które znajdą się na naszym najnowszym albumie „Slava! IV Pieśni Słowian Przyszłości”. W repertuarze nie zabraknie też dobrze znanych Wam utworów wykorzystanych w ścieżce dźwiękowej do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon, jak i starszych utworów, których nie graliśmy na żywo w ostatnich latach.

Już za nieco ponad miesiąc rozpoczynamy naszą małą trasę folkową!

  • 12.03 Wrocław, Stary Klasztor
  • 24.03 Tychy, Underground Pub
  • 25.03 Kraków, Zaścianek
  • 26.03 Warszawa, VooDoo Club

Wracamy pełnym energii repertuarem, w którym znajdą się także utwory, jakich nie słyszeliście w naszym wykonaniu w ostatnich latach, świętować będziemy nadejście wyczekiwanej wiosny. Coraz dłuższe, cieplejsze dni, obietnica letnich plenerów i wydarzeń – zdecydowanie tęskniliśmy!

Bilety:
bilety.fm: https://bilety.fm/…/8121-percival-stary-klasztor…
Ticketmaster: https://www.ticketmaster.pl/event/27901

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *