Piąta edycja „Still Of The Night” w Chorzowie 6 maja i w Warszawie 10 czerwca

Majówkę kończymy z ejtisowym przytupem!

6 maja 2022 r. – już po raz piąty, ale PIERWSZY RAZ W CHORZOWIE- zagramy największe przeboje hard’n’heavy z lat ’80.

10 czerwca 2022 r. w Klubie Remont – już po raz piąty zagramy największe przeboje hard’n’heavy z lat ’80.

Usłyszysz zadziorne riffy zespołu Def Leppard, Scorpions czy KISS, zobaczysz wyuzdane show a’la Motley Crue, będziesz skakał pod sceną w rytm takich hitów jak „Girls”, „Panama” czy „Livin’ On a Prayer”!

Jeśli lubisz prawdziwe RETRO SHOW, tęsknisz za natapirowanymi czuprynami i za ciasnymi spodniami prawdziwie męskich wokalistów – TA IMPREZA JEST DLA CIEBIE!

🔖 BILETY: 40 PLN 👉 w dniu wydarzenia przy wejściu do klubu

Przedstawiamy gości specjalnych trasy koncertowej

Maksymilian Kwapień znów zagości na deskach Stillowej sceny! Na co dzień możecie go podziwiać w Zeppelinians – Tribute Band i KAC, a spora część z Was na pewno kojarzy Go z The Voice of Poland TVP😍 U nas pojawi się już po raz 3, tym razem w Leśniczówka Rock’n’Roll Cafe już 6 maja!

Gorąca niczym HighwaytoHell, co widać na załączonym obrazku 😍 Ejtisowa niczym skąpane słońcem Sunset Strip, ale mieszka w Katowicach, a śpiewa w śląskim TabulaRasa🤩 Mało tego! Już 6 maja pokaże, że retro kobiety rządzą i zaśpiewa razem z nami podczas Still Of The Night vol. 5 – Leśniczówka, CHORZÓW😎
Przed Państwem nasz kolejny wokalny gość – Justyna T. Wojtuszewska aka „Dżasta” 😍

Last, but not least! Podczas styczniowej krakowskiej edycji Still Of The Night – 80s rock LIVE SHOW swoją energią rozwalił całą scenę, a dla reszty już nic nie zostawił 🙄 Charyzma i charakterystyczny zachrypnięty wokal to synonimy Pawła „Boro” Borkowskiego z Rocker Soul, którego nie mogło zabraknąć zarówno 6 maja podczas Still Of The Night vol. 5 – Leśniczówka, CHORZÓW, jak i 10 czerwca w Warszawie 😍
Musicie tam być, bo Paweł nie zostawi na Was suchej ejtisowej nitki! 😍🤩😎

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *