Riverside zaprasza na wielki finał trasy „ID.Entity Tour 2023” w Polsce!

Jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich zespołów rockowych na świecie, Riverside, ma przyjemność zaprosić na wyjątkowy finał trasy „ID.Entity Tour 2023”, która promuje ich najnowszy album – „ID.Entity”.

Przygotowując się na tę część trasy w Polsce, Riverside zorganizował sześć koncertów w obiektach, które zaoferują fanom niezapomniane wrażenia audio-wizualne. Dla tych, którzy szukają komfortu podczas słuchania muzyki, dostępne będą miejsca siedzące. Dla tych, którzy chcą poczuć prawdziwą energię rocka, przygotowano miejsca stojące.

Finał trasy w Polsce – doświadczenie dla prawdziwych melomanów

Riverside słynie z niesamowitej energii na koncertach, ale przed ich występem fani będą mieli okazję doświadczyć wyjątkowych gości specjalnych. Choć ich tożsamość pozostaje tajemnicą, możemy się spodziewać, że dopełnią oni tego wieczoru i dostarczą prawdziwe muzyczne emocje.
Koncerty w Twoim mieście – Riverside na żywo!

Koncerty Riverside – ID.ENTITY TOUR 2023 w Polsce. Daty, miejsca, bilety

  • 23.10 – ARENA GLIWICE – GLIWICE
  • 24.10 – KLUB STUDIO – KRAKÓW
  • 26.10 – CKK JORDANKI – TORUŃ
  • 27.10 – POLSAT PLUS ARENA GDYNIA – GDYNIA
  • 28.10 – HALA ORBITA – WROCŁAW
  • 29.10 – HALA OSIR BEMOWO – WARSZAWA

Chętni na koncert mogą zakupić bilety w cenie 129 zł (miejsca stojące) i 149 zł (miejsca siedzące) na oficjalnej stronie zespołu riversideband.pl, a także na portalach eventim.pl oraz eBilet.pl. Fani z Krakowa mogą także skorzystać z oferty ticketclub.pl oraz edycji kolekcjonerskiej na sklep.klubstudio.pl.
Harmonogram wieczoru.

Zobacz również: RIVERSIDE ogłasza daty koncertów polskiej części trasy ID.ENTITY TOUR 2023

Nie przegap okazji, by doświadczyć jednego z największych rockowych zespołów w Polsce na żywo podczas ich trasy „ID.Entity Tour 2023”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *