Satarial już niedługo zagra w Bielsku Białej. Znamy support.

Satarial wystąpi w Bielsku Białej 26 stycznia. Supportem koncertu będzie grupa Cemetery of Scream, która niedawno wydała swój najnowszy krążek „Oceans”

Satarial – słowiańska legenda black metalu z końcem stycznia zagra w Bielsku Białej w klubie Rudeboy. Dziś ogłoszono support tego koncertu. Przed Satarialem wystąpi krakowska grupa Cemetery of Scream, która niedawno wydała swój najnowszy album „Oceans”.

Satarial i Cemetery of Scream wystąpią w Bielsku Białej.

Data: 21.01.2024
Miejsce: Bielsko Biała, klub Rudeboy, ul. 1-go Maja 20.
Bilety w cenie 50 zł (przedsprzedaż), 60 zł (w dniu koncertu) dostępne na stronie klubu oraz na bramce w dniu koncertu.
Czasówka: 19:00 – otwarcie bram, 20:00 – start koncertu

Satarial to niezwykły przedstawiciel sceny metalowej. Zespół był źródłem rosyjskiego ruchu black metalowego od 1989 roku. Znany jest on nie tylko ze swojej muzyki, ale także ze swoich urokliwych koncertów.
Na koncercie Satarial możesz cieszyć się muzyką przepełnioną mistycyzmem, usłyszeć brzmienie rzadkich ludowych i nordyckich instrumentów szamańskich w połączeniu z metalowymi riffami, aby zobaczyć magiczne tańce kapłanek, oddychać kadzidłem Księżyca i pić wino z kotła bezbożna wiedźma. Otrzymasz niezapomniane wrażenia i możemy zagwarantować, że nigdy wcześniej nie widziałeś czegoś podobnego!

Cemetery of Scream to jeden z pionierów „atmosferycznego doom metalu” w Polsce. Powstały w 1992 roku zespół ma na koncie 8 wydawnictw studyjnych pozytywnie ocenianych przez publiczność i krytyków muzycznych zarówno w Polsce jak i zagranicą. Cemetery of Scream w swej twórczości odnosi się do takich zagadnień jak apokalipsa, depresja, melancholia czy smutek. Najnowszy album „Oceans” wydany został w 2023 roku przez wytwórnię Sleaszy Rider Records i muzycznie łączy w sobie najlepsze cechy gothic i doom metalu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *