Sting wraca do Polski! [DATA, MIEJSCE, BILETY]

Znakomita trasa My Songs tym razem zawita 20 lipca 2023 roku do TAURON Areny Kraków. Sprzwdżcie szczegóły wydarzenia!

Koncert z trasy My Songs Stinga to żywiołowy i dynamiczny występ z jego najsłynniejszymi piosenkami, napisanymi podczas niezwykłej kariery 17-krotnego zdobywcy nagrody Grammy, zarówno jako członka The Police, jak i jako artysty solowego.

Sting wraca do Polski na jedyny koncert w 2023 roku

Po wyprzedaniu sześciu koncertów w London Palladium, My Songs został okrzyknięty przez The Times jako „masterclass”; „Sting pozostaje niezaprzeczalnie utalentowanym wykonawcą z bogatym dorobkiem artystycznym”. Koncert będąc muzyczną podróżą przez hity takie jak „Fields of Gold”, „Shape of my Heart”, „Roxanne” i „Demolition Man”, został opisany przez The Telegraph jako „niespotykana przyjemność”. The Guardian z kolei wychwala go jako niezrównanego kompozytora kunsztownego popu.

Fani będą mogli usłyszeć także takie utwory jak „Englishman In New York”, „Every Breath You Take”, „Roxanne”, „Message In A Bottle” i wiele innych.
O Stingu

Jeden z najbardziej charakterystycznych artystów na świecie, uwielbiany przez miliony kompozytor, piosenkarz, aktor, autor i działacz społeczny. Jego kariera rozpoczęła się gdy w 1977 roku wraz ze Stewartem Copelandem i Andy’m Summersem utworzyli kultową grupę The Police. Zespół wydał pięć albumów studyjnych, zdobył sześć nagród Grammy i dwie Brit. The Police zostali również wprowadzeni do Rock and Roll Hall of Fame w 2003 roku.

 
Solowa kariera Stinga obfitowała w nagrody. Artysta może pochwalić się między innymi: 11 Grammy Awards, 2 Brit, Złotym Globem, Emmy, czterema nominacjami do Oskara (ostatnio za „The Empty Chair” z JIM: The James Foley Story), nominacją do TONY, Billboard Magazine’s Century Award oraz MusiCares 2004 Person of the Year.

 
Sting próbuje również swoich sił w przemyśle filmowym. Artysta pojawił się w ponad 15 filmach, był producentem wykonawczym, docenionego przez krytyków, ‘A Guide to Recognizing Your Saints’, a w 1989 wystawiał sztukę w The Threepenny Opera na Broadway’u. Jego najnowsze projekty teatralne, jak The Last Ship, otrzymały nominacje do TONY. Przedstawienie z muzyką i tekstem napisanym przez Stinga było wystawiane na Broadway’u w 2014 i 2015 roku. Obecnie Sting pracuje nad kolejnymi sztukami, które będzie można zobaczyć w Los Angeles i San Francisco w 2020 roku.

Sting w Polsce 2023. Data, miejsce, bilety

Sting zagra 20 lipca 2023 roku na krakowskiej Tauron Arenie.

  • Przedsprzedaż dla klientów Citi Handlowy: 23.11.2022 od 12:00
  • Przedsprzedaż dla klientów Ticketmaster: 24.11.2022 od 12:00
  • Bilety w sprzedaży ogólnej: 25.11.2022 od 12:00 na www.LiveNation.pl

Członkowie Fanklubu Stinga będą mieli możliwość uzyskania dostępu do ekskluzywnych biletów w przedsprzedaży, odwiedzając stronę www.sting.com.

Więcej informacji o trasie, biletach i fanklubie można znaleźć na stronie: www.Sting.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *