THE HU zagra we Wrocławiu

Mongolski skład w niespełna siedem lat przeszedł ogromną drogę, w ekspresowym tempie wyrastając z egzotycznej ciekawostki w jedną z największych i najbardziej intrygujących młodych metalowych marek.

Słowa typu “wielki” czy “wybitny” bywają rzucane na oślep w kontekście muzyki metalowej, ale jeśli chodzi o The HU, ich użycie nie jest nadużyciem. Mongolski skład w niespełna siedem lat przeszedł ogromną drogę, w ekspresowym tempie wyrastając z egzotycznej ciekawostki w jedną z największych i najbardziej intrygujących młodych metalowych marek. Ich muzykę uwielbia choćby William DuVall z Alice In Chains, a w listopadzie UNESCO okrzyknęło ich artystami na rzecz światowego pokoju. Wszystko to w rytmie nowoczesnego, siarczystego metalu pełnego nawiązań do kultury mongolii, tamtejszego folku i zdrowej dumy z własnej tożsamości – od muzyki aż po stronę wizualną. Tak to się właśnie robi.

Gunnar zagra przed The HU 15 lipca we Wrocławiu

Gunnar zaprezentuje zróżnicowany miks alternatywnego rocka, by rozgrzać tłum przed mongolską sensacją The HU. Na tegorocznym albumie “Best Mistake” Gunnar popełnił kolekcję hitów z wpływami zakorzenionymi nawet w country czy tak lubianej za oceanem konwencji singer-songwriter. Sam zainteresowany twierdzi, że jego muzyka powstała po to, by grać ją na żywo i nie ma powodów, by mu nie wierzyć. To bardzo rytmiczny, oparty na wybuchowych refrenach oraz gęstych pulsach sekcji rytmicznej alt-rock, który z pewnością trafi do serc słuchaczy stęsknionych za latami 90. Niemniej, na samej alternatywnej strukturze Amerykanin nie poprzestaje, bo chętnie wchodzi też w rolę kowboja, szukając inspiracji w okolicach surowego country czy nawet folku. Wszystkie te wpływy przetłumaczono na takie hity, że po pierwszym odsłuchu zapamiętacie każdy refren.

THE HU + GUNNAR w Polsce. Gdzie, kiedy, bilety.

lokalizacja: Wrocław/A2, ul. Góralska 5

kiedy: 15 lipca (sobota) 2023

Bilety: 139/149 zł – przedsprzedaż, 160 zł – w dniu koncertu

Bilety są dostępne na:
– SKLEP KNOCK OUT (druki kolekcjonerskie)
– SKLEP eBILET

Organizator: Knock Out Productions

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *