The Materia i Serpents już za miesiąc w Krakowie. Sick Saints gościem specjalnym koncertu

The Materia i Serpents rozpoczęli trasę koncertową. Za miesiąc odwiedzą Kraków, gdzie gościem specjalnym koncertu będzie grupa Sick Saints

Czwarty w dyskografii album The Materia ukazał się 4 października nakładem wytwórni Szataniec. Krakowski koncert grupy jest jednym z koncertów trasy The Darklander Tour promującym najnowsze wydawnictwo grupy.

„DARKLANDER” to ciąg opowieści o poszukiwaniu prawdy i światła w zgniliźnie i mroku naszych czasów. Kwartet ze Szczecinka przybędzie do Krakowa, by opowiedzieć Wam te historie na żywo.

The Materia i Serpents w Krakowie. Data, miejsce, bilety

The Materia, Serpents i Sick Saints zagrają w Krakowskim klubie Zaścianek 11 listopada 2023.

Bramka: 18:00
Start koncertu: 19:00

Bilety w cenie 55 (w dniu koncertu 65 zł) dostępne w sieciach GoOut, eBilet, kupbilecik, Ticketclub oraz w Sklepie internetowym klubu Studio (bilety kolekcjonerskie)

Serpents gościem specjalnym na trasie The Materia Darklander Tour

Nowopowstały skład ze Szczecina. Grupa miłośników breakdownow i smacznych melodii stworzyła jedność w postaci albumu dosłownie w miesiąc. Serpents to owoc wiloletniej przyjaźni i połączenia wyjątkowych charakterów w wbuchową całość. Zespół, występując jako support na konceratch, promować będzie swoje świeżutkie wydawnictwo. Poniżej prezentujemy najnowsze video zespołu

Sick Saints lokalnym supportem krakowskiego koncertu The Materia i Serpents

SICK SAINTS to krakowska formacja charakteryzująca się świeżym spojrzeniem na legendarne brzmienia muzyki rockowej za czasów swojej świetności. Nietuzinkowe postaci, które definiują takie cechy jak technika, scenicznie szaleństwo oraz ciężkie brzmienie. Muzycy występowali u boku m.in.: Coma, Organek, Kult, Hey, Agnieszka Chylińska, Brodka czy Lao Che.
Zespół ma na swoim koncie ogólnopolską trasę koncertową z Nocnym Kochankiem w 2022 roku, która przyniosła grupie niezwykły wzrost popularności oraz wielu nowych fanów, co zostało również zauważone przez muzyków samego Nocnego Kochanka. Na krakowskie koncerty Sick Saints przyjeżdżają również fani z sąsiednich województw.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *