Walka z mrocznymi siłami. Awangardowy Molekh wypuścił klip do singla z debiutanckiej płyty

Molekh przymierza się do wydania swojego debiutanckiego albumu pod tytułem “Ritus”. Premiera planowana jest na 27 marca 2023 r.

Molekh to polsko-irlandzki zespół grający avangardowy black metal i został założony w 2017 roku przez troje muzyków z black/folk metalowej formacji Thy Worshiper.

Co wiemy o debiutanckim albumie Molekh?

Muzyka została zarejestrowano w Hellfire Studio (Abigail WilliamsDread SovereignMalthusian) przez Shauna Cadsa, który również dokonał miksów w Last Light Recordings. Za mastering odpowiada Haldor Grunberg, który w swoim portfolio ma współpracę między innymi z takimi zespołami jak AzarathSunnata czy Behemoth. Autorem okładki jest Krzysztof Wronski (ROSKThe Throne), natomiast za layout odpowiada BlackTeamMedia (Feto in FetusSanctus Hexe).

Data premiery albumu zaplanowana jest na 27 marca 2023 roku i zostanie wydana nakładem australijskiej Pale Ghoul Recordings (kaseta) oraz kanadyjskiej Bent Window Records (CD). Wkrótce na profilu Bandcamp zespołu pojawi się pre-order.

“Ritus to pierwszy pełnometrażowy album Molekh, na który składa się ukryta w muzyce historia, której celem jest umieszczenie słuchacza w mrocznym, dzikim i opętanym miejscu pełnym naturalnego zła. Muzyka jest intensywna, mroczna, klimatyczna i ciężka. Jest to album koncepcyjny składający się z 7 utworów, trwający 40 minut”.

Tracklista:

  1. Yetzer Hara
  2. Cruor Innocentia
  3. Possessionem
  4. Ritus
  5. Vocare Pulvere
  6. Abyssus
  7. Incubus

Line-up:

Dariusz Kubala – gitara, wokal
Sebastian Majka – gitara
Karl Leavey – perkusja
Krystian Mazur – bas, wokal

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *