Wielka czwórka „Teutońskiego Thrashu” wystąpi na Rockstadt Extreme Fest 2024 w Rumunii. Co za porywczy rozkład jazdy!

Rockstadt Extreme Fest 2024 ogłosił właśnie „Wielką Czwórkę Teutońskiego Thrashu” na jednej scenie. Jest to naprawdę gorąca informacja dla fanów dobrego, starego grania!

Rockstadt Extreme Fest 2024 odbędzie się po raz dziesiąty i z tej okazji rozkład jazdy tej imprezy robi się naprawdę gorący. Dziś organizatorzy największego festiwalu w Europie Wschodniej ogłosili niemiecką „Wielką Czwórkę Thrash Metalu”!

Rockstadt Extreme Fest 2024. Zobacz lineup imprezy

Rockstadt Extreme Fest odbywa się w Rumunii i jest największym metalowym świętem w tej części Europy. To festiwal z niesamowitym klimatem, ponieważ odbywa się w sercu legendarnej Transylwanii! To nie tylko muzyka, ale też historyczne monumenty w zasięgu ręki! O tym będziemy Wam pisać już niebawem. A tymczasem poznajcie lineup tej imprezy, który jest wręcz rozgrzany do czerwoności. A to jeszcze nie koniec ogłoszeń! Organizatorzy zapewniają 5 dni rozrywki i ponad setkę zespołów na trzech scenach usytuowanych w historycznej twierdzy.

Rockstadt Extreme Fest 2024 – materiały prasowe

Poza wyżej wspomnianymi: Kreatorem, Sodom, Destruction i Tankardem nie zabraknie innych wspaniałych wykonawców. Pojawią się takie zespoły jak Opeth, Ammon Amarth, Dimmu Borgir, Exodus czy Abbath z repertuarem Immortal. Brzmi soczyście! Jeśli ciągle jeszcze nie macie planów wakacyjnych, ten festiwal jest świetnym powodem, żeby odwiedzić Rumunię nie tylko ze względów muzycznych, ale także mieć okazję na własnej skórze przekonać się, czy legenda o Draculi to tylko mity, czy może jednak jest w niej trochę prawdy…

Oczywiście na festiwalu pojawi się wielu innych artystów w tym chłopaki z zespołu Dopelord! Co w zasadzie nas bardzo cieszy, bo ich ostatni album jest warty zdecydowanie szerszej uwagi. Jest to także jedna z tych imprez, która stawia na różnorodność gatunkową i zapewniamy, że każdy znajdzie tam coś dla siebie. Chcecie poznać wszystkich wykonawców ogłoszonych do tej pory? Zapraszamy na oficjalną stronę organizatora.

Rockstadt Extreme Fest 2024. Daty, miejsce i bilety

Rockstadt Extreme Fest 2024 odbędzie się w dniach 31 lipca – 4 sierpnia w Twierdzy Rasnov w Rumunii. (Będziemy Was informować, niebawem jak najlepiej się tam dostać, oraz co warto zobaczyć).

Bilety wciąż są dostępne na stronie festiwalu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *