Zakopower wystąpił w Krakowie ze specjalnym programem świątecznym

Koncert pod hasłem Zakopower Kolędowo już od kilku lat jest tradycją w święto Trzech Króli. W tym roku z powodu choroby jednego z muzyków koncert przesunięto na 14 stycznia.

Koncert Zakopower Kolędowo pierwotnie planowany był tradycyjnie na 6 stycznia. Niestety choroba jednego z muzyków wymusiła przesunięcie terminu koncertu na 14 stycznia. Sala Kijów Centrum była wypełniona ludźmi niemalże po brzegi, co dowodzi ogromnej popularności tego koncertu.

Zobacz także: Zakopower w nowym numerze. Sebastian Karpiel-Bułecka i Igor Herbut łączą siły w przejmującym utworze „Biały obłok”

Zakopower wystąpił w Krakowie

Koncert rozpoczął się o 19. Repertuar koncertu składał się z kolęd i pastorałek. Koncert ten nie różnił się zbytnio od koncertów Zakopower Kolędowo z ubiegłych lat. Nie zabrakło setu wykonanego w okrojonym trzyosobowym składzie. Sebastian Karpiel-Bułecka pomiędzy utworami opowiadał sporo o tradycjach świątecznych na Podhalu, a także wdawał się w ciekawe interakcje z widownią. Na bis zagrali trzy numery. Zapraszam do obejrzenia galerii zdjęć

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *