Agnostic Front gwiazdą festiwalu INTERTONY 2024 w Chojnicach!

Dziewiąta edycja festiwalu Intertony 2024 odbędzie się 15 czerwca w Chojnicach na terenie Stadionu Kolejarz

 AGNOSTIC FRONT headlinerem IX edycji InterTony Festiwal

Agnostic Front działają od 1980 roku i są kwintesencją gatunku. Pierwszą płytę „Victim in Pain” wydali w 1984 r. Do tej pory nagrali dwanaście albumów studyjnych w hardcore’owym duchu, pozwalając sobie na swobodne muzyczne fuzje z thrash metalem i punk rockiem. Niezmiennie są nośnikiem istotnego przekazu, stawiają się po stronie uciśnionych i rozczarowanych. Koncertowa machina miażdżąca brzmieniem toczy się od ponad 40 lat i nie zwalnia tempa!

AGNOSTIC FRONT (USA) hardcore punk, crossover:

Agnostic Front jest jednym z najbardziej poważanych zespołów w amerykańskim hc – zwłaszcza jeśli zerkniemy na Nowy Jork. Działająca od początku lat 80. grupa wraz z paroma innymi zbudowała zręby nowojorskiego podejścia do punku, gdzie ma być głośno, agresywnie, często szybko, ale przede wszystkim z takim groovem, że trudno oprzeć się szałowi pod sceną. Dodajmy do tego chętnie eksplorowane przez nich wątki crossover thrashowe i mamy idealny koncert.

Czytaj również: INTERTONY FESTIWAL 2023 w Chojnicach – ósma edycja z SICK OF IT ALL w roli headlinera [RELACJA, ZDJĘCIA]

Dziewiąty raz będziemy mieli okazję uczestniczyć w InterTony Festiwal, którego ideą jest łączenie międzynarodowych środowisk muzycznych z miast partnerskich. Na scenie pojawi się osiem grup z pięciu krajów, będzie to uczta dla fanów hc/metalu. Organizatorzy działają w 100% na zasadach wolontariatu pokazując, że inicjatywy oddolne potrafią zmieniać rzeczywistość i są potrzebne.

Festiwal organizowany jest przez wolontariuszy Fundacja Rozwoju Ziemi Chojnickiej i Człuchowskiej, międzynarodowymi partnerami są stowarzyszenia i instytucje z Niemiec, Francji, Holandii i Polski: Rockinitiative Emsdetten e.V., Musikoblokos z Bayeux, Jongerencentrum Cerberus z Hengelo oraz Chojnickie Centrum Kultury. Imprezę wspierają Miasto Chojnice oraz Powiat Chojnicki.

15 CZERWCA 2024
CHOJNICE / STADION KOLEJARZ 1926
Zaczynamy o 15:30, bramki 15:00.

Bilety
www.intertony.pl
BILETY I PULA: 99 zł
ULGOWE: 69 zł (dla uczniów i studentów do 26 roku życia)
PAKIET FRIENDS: 495 zł (5 biletów +1 gratis)
Wszystkie ograniczone ilościowo, śpieszcie się cieszyć własną sztuką.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *