Alestorm, Elvenking i Jeremiah Kane na Letniej Scenie Progresji

Jeden z najbardziej szalonych folk metalowych zespołów powraca na jedyny koncert w Polsce. Szkocki Alestorm wystąpi już 17 sierpnia na plenerowej scenie Progresji w Warszawie

Alestorm mają trzy miłości – muzykę, piratów i rum. Z tego połączenia nie mogło wyjść nic innego, niż szalona, niczym nieskrępowana twórczość i najlepsza zabawa, okraszona sporą porcją poczucia humoru. Jednak oprócz muzycznej imprezy, Szkoci nie zapominają również o pisaniu dobrych, a nawet świetnych utworów! Na koncie mają już siedem, docenionych na całym świecie albumów, z których ostatni pt. “Seventh Rum of a Seventh Rum” miał premierę w zeszłym roku. Krążek został świetnie odebrany przez fanów, a single na nim zawarte z miejsca stały się obowiązkowymi elementami koncertowych setlist.

Elvenking folk/power metalowy zespół z Sycylii, do 2019 roku wydali jedno demo i dziesięć pełnometrażowych albumów studyjnych. Muzyka Elvenking czerpie inspiracje z różnych gatunków, takich jak metal, folk, hard rock, pop, prog i muzyka klasyczna. Włosi deklarują, że na ich twórczość wpływ ma muzyka i tańce ludowe z całego świata. Wśród najbardziej wpływowych zespołów w stylu Elvenking jest Skyclad.

Jeremiah Kane to czteroosobowy zespół muzyczny z Poznania, który łączy w swojej muzyce takie gatunki jak synthwave, darksynth i metal, dodając do tego szczyptę brzmienia soundtracków z gier retro.

Alestorm + Elvenking i Jeremiah Kaneszczegóły koncertu:

Plan koncertu:
17.30 – WEJŚCIE
18:00-18:45 – JEREMIAH KANE
19:00-20.00 – ELVENKING
20.30-22.00 – ALESTORM

Kiedy: 17.08.2023
Godziny: TBA
Gdzie: Letnia Scena Progresji
Bilety: 100 zł w przedsprzedaży / 120 zł w dniu koncertu.

Bilety do nabycia: https://progresja.com/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *