Alicia Keys, Tauron Arena Kraków, 26.06.2022

Koncert Alicii Keys zaplanowany na 24 czerwca tego roku w TAURON Arenie Kraków został przełożony na 26 czerwca 2022 roku. Zachowaj swój bilet, ponieważ będzie ważny na nową datę. Bądźcie bezpieczni i dbajcie o siebie.

Bilety dostępne pod linkiem: bit.ly/AliciaKeysPL

Plan Areny: https://www.tauronarenakrakow.pl/plan-areny/

Dojazd komunikacją miejską, rowerem, samochodem: https://www.tauronarenakrakow.pl/jak-dojechac/

Parking : https://www.tauronarenakrakow.pl/parking/

Gastronomia: https://www.tauronarenakrakow.pl/gastronomia/

Więcej na: https://www.tauronarenakrakow.pl

ODLEGŁOŚCI:

  • Kraków Główny – 4.1 km
  • Kraków Airport – 18 km
  • Stare Miasto – 4,6 km
  • Zamek Królewski na Wawelu – 5,9 km

Alicia Keys to kobieta renesansu – piętnastokrotna zdobywczyni nagrody GRAMMY – artystka/autorka tek-stów/kompozytorka/producentka, uznana aktorka, autorka „New York Times” z najlepszymi wynikami sprzedażowymi, filmowo/telewizyjno/Broadwayowa producentka i potężny głos w świecie aktywizmu. Od premiery swojego debiutanckiego albumu „Songs in A Minor” sprzedała ponad 65 milionów płyt na całym świecie i stworzyła doskonały repertuar hitów i osiągnięć.

Oprócz najnowszych hitów Alicia Keys zaprezentuje na żywo klasyki – od “No One” poprzez “If I Ain’t Got You” oraz “Girl on Fire” – w starannie przygotowanym, multimedialnym artystycznym widowisku podczas ALICIA – THE WORLD TOUR. Show będzie celebracją miłości i życia i będzie wypełniony magnetyczną energią, którą wyzwolić może tylko muzyka na żywo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *