Antimatter – zmiany w trasie koncertowej po Polsce

Nastąpiły zmiany w listopadowej trasie koncertowej Antimatter. Szczegóły poniżej

Od momentu ogłoszenia listopadowej trasy koncertowej minęło trochę czasu i w międzyczasie nastąpiły drobne zmiany. Pojawił się dodatkowy koncert w Brzeskim Centrum Kultury i Historii „Wahadło”, który przedłuży pobyt Brytyjczyków w naszym kraju, a w Krakowie zamiast w Hype Parku, występ odbędzie się w klubie Zaścianek.

Najważniejszą wiadomością oczywiście było ogłoszenie nowej płyty Antimatter „A Profusion Of Thought”, w linku poniżej prezentujemy okładkę! Co ciekawe, zespół Retrospective, który będzie towarzyszył Antimatter na polskiej trasie, też wystąpi z promocją swojego albumu „Introvert”. Obydwie płyty ukażą się w listopadzie i będą dostępne na IndependentMusicMarket.com

Aktualna trasa wygląda następująco:

19.11.2022: Poznań ᐅ Wydarzenie na Facebook
20.11.2022: Kraków  ᐅ Wydarzenie na Facebook
21.11.2022: Warszawa ᐅ Wydarzenie na Facebook
22.11.2022: Brześć Kujawski ᐅ Wydarzenie na Facebook

Bilety w cenie 85 zł (99 zł w dniu koncertu) są dostępne w sprzedaży:
ToBilet   eBilet   bilety24   Bilety kolekcjonerskie na IMM

Parę słów na temat Antimatter:

Na koncertach klasyczny, elektryczny show Antimatter wzbogaci setlista składająca się ze starych, jak i nowych utworów. Mick Moss, wokalista i gitarzysta Antimatter, który jest siłą napędową zespołu od ponad 20 lat, podkreśla, że „to w Polsce spotykałem zawsze z najlepszą publikę – czy to grając solo, czy z zespołem. Teraz z ogromną przyjemnością możemy potwierdzić, że po raz pierwszy od trzech lat, wracamy do Polski w listopadzie w pełnym, elektrycznym składzie. W moim archiwum nienagranych i niepublikowanych utworów Antimatter zebrało mi się ponad trzydzieści kawałków – nie włączałem ich do kolejnych płyt. Obiecałem sobie, że teraz dam szansę im wybrzmieć. Mam nadzieję, że spotkamy się w Polsce w listopadzie.”

Organizatorami polskich koncertów Antimatter są Independent Music Market oraz Iron Realm Productions.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *