Beyond The Black w ramach europejskiej trasy wystąpi w Polsce

Występ Beyond The Black, to koncert nie do pominięcia, jeśli cenicie w metalu patos i przebojowość, które podkreśla delikatny, acz wyrazisty głos wybitnej wokalistki Jennifer Haben. Niemieccy mistrzowie dopracowanego do granic metalu symfonicznego zagrają 23 kwietnia w Krakowie.

𝗕𝗘𝗬𝗢𝗡𝗗 𝗧𝗛𝗘 𝗕𝗟𝗔𝗖𝗞  metal symfoniczny:

Beyond the Black budzą podziw swoją żelazną etyką pracy – nie dość, że w styczniu wypuścili eponimiczny krążek (piąty w dyskografii), to jeszcze dosłownie przed chwilą zademonstrowali światu świeżutki numer, “Call My Name”. Czy to kandydat na największy hit w historii grupy? Całkiem możliwe, co imponuje tym bardziej, biorąc pod uwagę sowitą porcję przebojów, które Niemcy wydali do tej pory. Jak widać, pupile Nuclear Blast nie zwalniają tempa, a ich maksymalnie wielki i monumentalny metal symfoniczny z każdym materiałem staje się coraz szlachetniejszy. Bo tutaj w parze idą duże refreny i zmyślne aranżacje; lepiące się do ucha melodie i odpowiednia dawka ciężaru; dopieszczona produkcja w pakiecie z organicznym brzmieniem. Nie sposób ich nie kochać.

Beyond the Black to niemiecki zespół wykonujący metal symfoniczny założony w 2014 roku w Mannheim. Ich debiutancki album „Songs of Love and Death” stał się popularny natychmiast po wydaniu i trafił na krajowe listy przebojów Niemiec i Austrii. Najnowsza produkcja studyjna zespołu to wydany 13 stycznia 2023 album „Beyond the Black” nakładem Nuclear Blast.

ANKOR to kwintet z Barcelony który składa się z wokalistki Jessie Williams pochodzącej z Bristolu, perkusistki Eleni Nota pochodzącej z Aten w Grecji, gitarzystów Davida Romeu i Fito Martineza jak i basisty Julio Lopeza, pochodzący z Katalonii.
Połączenie azjatyckiej popkultury ze współczesnym metalcorem i nutą hiszpańskiego dziedzictwa tworzy mieszankę, jakiej scena jeszcze nie widziała ani nie słyszała. Z pięcioma albumami i co najmniej piętnastoletnim doświadczeniem ten alternatywny kolektyw metalowy wie, jak dać show. Ich riffy są splecione z wpływami muzyki pop, nie da się uniknąć nawet efektów autotune.

Beyond the Black wystąpią w Krakowie w ramach trasy Dancing In The Dark Tour 2024

23 kwietnia 2024 Kraków – Kamienna 12

𝗕𝗶𝗹𝗲𝘁𝘆:
https://knockoutmusicstore.pl
(druki kolekcjonerskie)
https://ebilet.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *