Black River zagrał w Szczecinie. Zobacz galerię zdjęć z koncertu

Zespół Black River zagrał w zeszłą sobotę w Szczecinie. Zobacz zdjęcia z koncertu w kinie „Kosmos”.

W zeszłą sobotę grupa Black River wystąpiła w szczecińskim „Kosmosie”. Przed nimi publiczność rozgrzewali Terrordome oraz Hostia.

Warszawska Hostia powstała w 2017 roku. Zespół ma na swoim koncie trzy albumy. Kapela gra muzykę w klimatach death metal oraz grindcore. Z kolei krakowski Terrordome jest znany wszystkim fanom thrash metalu utrzymanym w starym stylu.

Black River można określić jako rock’n’rollową mieszankę wybuchową. W skład zespołu wchodzą między innymi muzycy znani z Behemoth, Dimmu Borgir, Hunter, Rootwater czy Neolithic. Kapela po przerwie wyruszyła w trasę i można było ich zobaczyć w Płocku, Szczecinie i Poznaniu. Przed nimi dwa koncerty w Gdańsku i Warszawie. Na scenie grupa prezentuje się znakomicie i można stwierdzić, że muzycy są doskonałej formie. Setlista ułożona na jesienną trasę nie pozwalała się nudzić. Zespół przypomniał przede wszystkim swoje utwory ze starszych albumów, ale nie obyło się bez kawałków z ostatniego krążka „Generation Axe”. Podczas tej trasy basistę Tomasza „Oriona” Wróblewskiego, który aktualnie koncertuje z Behemoth, dzielnie zastępuje Konrad „Saimon” Karchut.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *