Tarja Turunen gościem trasy Within Temptation na trasie ‘BLEED OUT 2024 TOUR’

Goście specjalni i supporty, którzy wystąpią razem z Within Temptation podczas trasy koncertowej to artyści współpracujący z Within Temptation, jak i długoletni przyjaciele: piosenkarka Tarja Turunen, niemiecki zespół metalcore’owy Annisokay, ukraiński zespół BLIND8 i Green Lizard z Holandii.

Within Temptation przedstawił gości specjalnych i supporty towarzyszące im podczas trasy „Bleed Out 2024 Tour”, która rozpocznie się w październiku 2024 r. Poza Tarją Turunen i Annisokay, wystąpią ukraiński zespół Blind8 i Green Lizardˆ z Holandii. Gościnnie pojawi się również ukraiński producent i wokalista Alex Yarmak, z którym zespół niedawno wydał singiel „A Fool’s Parade”. Wszystkie zespoły i artyści wezmą także udział w występie Within Temptation, co sprawi, że będzie to ekscytujący wieczór pełen muzycznych niespodzianek.

Within Temptation ogłasza „Bleed Out 2024 Tour” i koncert w Polsce!

Trasa „Bleed Out 2024” ma na celu zaprezentowanie tego, co najlepsze w międzynarodowej muzyce rockowej. Będzie to wieczór przepełniony różnorodnymi artystami, w tym młodymi talentami muzycznymi z Ukrainy. Będzie to trasa, której nie można przegapić.

Czytaj także: Within Temptation – Bleed Out [RECENZJA]

Tarja pojawi się w wybranych terminach, podobnie w pierwszych dwóch występach w Holandii Green Lizard będzie występował jedynie jako support.

Bilety na trasę „Bleed Out 2024” są dostępne w sprzedaży. W ofercie można znaleźć pakiety biletów VIP, oferujące fanom szansę na niezapomniane wrażenia, w tym spotkania oraz ekskluzywne gadżety. Więcej informacji i bilety na oficjalnej stronie internetowej Within Temptation pod adresem www.within-temptation.com.

Within Temptation – Bleed Out 2024 Tour,

25.10.2024, Atlas Arena, Łódź

Dostępne są również pakiety biletów VIP, które oferują fanom szansę na niezapomniane wrażenia, w tym meet-and-greet oraz ekskluzywne gadżety. Bilety, pakiety VIP i więcej informacji można znaleźć na oficjalnej stronie Within Temptation pod adresem – www.within-temptation.com.

Czytaj rownież: Parada głupców. Premiera nowego klipu Within Temptation

Trasa ta jest nie tylko muzycznym widowiskiem, ale także świętem siły. Liderka Within Temptation, Sharon den Adel, opisuje ją jako okazję dla fanów, aby doświadczyć pasji i ognia zespołu, świętując wydanie ich ósmego albumu studyjnego „Bleed Out” – który jest równie epicki, co niezachwianie szczery. Wraz z „Bleed Out” Within Temptation wydali pełną determinacji deklarację zarówno swoich moralnych przekonań, jak i odważnego podejścia do muzyki. W zeszłym tygodniu, w piątek 29 września, zespół wydał swój najnowszy hitowy singiel „Ritual”. Można go posłuchać tutaj.
“Bleed Out” czyli, 8. album studyjny zespołu, ukaże się 20 października. Krążek można zamówić na www.within-temptation.com.

25.10.2024 Atlas Arena w Łodzi

Bilety i więcej informacji na www.LiveNation.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *