Corey Taylor ze Slipknot zagra w Polsce: solowy koncert gwiazdy w Warszawie

Entuzjaści muzyki rockowej mają powody do radości – Corey Taylor, wokalista renomowanych grup Slipknot i Stone Sour, ogłosił swój solowy koncert w Polsce. Wydarzenie to jest częścią promocji jego najnowszego albumu.

Corey Taylor jest amerykańskim muzykiem, wokalistą, autorem tekstów i aktorem, najbardziej znanym jako frontman dwóch popularnych zespołów rockowych i metalowych: Slipknot i Stone Sour.

Corey Taylor zagra solowy koncert w Polsce

Urodzony 8 grudnia 1973 roku, Taylor dołączył do Slipknot w 1997 roku, zastępując oryginalnego wokalistę i szybko stając się jednym z kluczowych członków zespołu. Slipknot, znany ze swojego agresywnego stylu, charakterystycznych masek i energicznych występów na żywo, zdobył światową sławę i zyskał liczne nagrody, w tym Grammy.

Zobacz również: Warsaw Rocks ’24 – Scorpions, Europe i inni!

Taylor jest także wokalistą Stone Sour, zespołu, który założył w 1992 roku. Stone Sour, choć różni się stylistycznie od Slipknot, również odniósł komercyjny sukces, oferując bardziej melodyjne, ale wciąż intensywne rockowe brzmienie.

Poza muzyką Corey Taylor jest również autorem książek i pojawił się w kilku filmach oraz programach telewizyjnych. Jego twórczość solowa obejmuje różne gatunki muzyczne, co pokazuje jego wszechstronność jako artysty. Taylor jest znany ze swojego potężnego głosu, dynamicznych występów scenicznych i bezkompromisowych tekstów.

Corey Taylor: wielowymiarowy artysta przyjeżdża do Polski

Corey Taylor, znany z energetycznych występów jako lider Slipknot oraz Stone Sour, a także autor bestsellerów i aktor, wydał niedawno swój drugi solowy album. W ramach promocji tej płyty artysta odwiedzi Polskę, przynosząc z sobą swoją niepowtarzalną energię i charyzmę sceniczną.

Corey Taylor w Warszawie: data i miejsce

Taylor zaplanował swój występ na 3 czerwca 2024 roku. Koncert odbędzie się w warszawskim klubie Stodoła, co jest świetną okazją dla polskich fanów, aby doświadczyć jego muzyki na żywo.
Sprzedaż biletów na ten wyjątkowy koncert rozpocznie się już wkrótce. Przedsprzedaż dla klientów Citi Handlowy rozpocznie się w środę, 29 listopada o godzinie 10:00. Następnie, klienci Ticketmaster Polska będą mogli kupić bilety od czwartku, 30 listopada o godzinie 10:00. Sprzedaż ogólna biletów ruszy w piątek, 1 grudnia o godzinie 10:00 na stronie LiveNation.pl.

Corey Taylor, z jego bogatym repertuarem i unikalnym stylem, zapewni niezapomniane wrażenia muzyczne. Jego występ w Polsce to wydarzenie, którego nie można przegapić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *