Mariusz Duda (Riverside, Lunatic Soul) – relacja ze spotkania autorskiego

Mariusz Duda nagrał swój solowy album „AFR AI D”. Premierze albumu towarzyszyły spotkania autorskie w sześciu miastach w Polsce. Ostatnie z nich odbyło się w Krakowie w klubie Gwarek

17 listopada 2023 miała miejsce premiera solowego albumu Mariusza Dudy „AFR AI D”. Premierze albumu towarzyszyły spotkania autorskie, z czego pierwsze odbyło się w Warszawie w dniu premiery, a ostatnie w Krakowie 26 listopada w klubie Gwarek. Podczas spotkania obecni na sali widzowie mogli usłyszeć od artysty co nieco o kulisach powstania albumu. Obok sceny w rogu znajdował się sklepik, w którym można było nabyć solowy album artysty.

Zobacz także: Mariusz Duda – „AFR AI D” (recenzja płyty)

Na scenie pojawił się też Mateusz Owczarek (Lion Shepherd), który na płycie nagrał partie gitarowe. Ostatnie chwile spotkania wypełniły pytania od widzów, Na sali obecny był także Maciej Meller – gitarzysta Riverside (ex- Quidam). Podczas spotkania zaprezentowany został teledysk do „I Love To Chat With You”, który dziś miał swą premierę:

Ostatnie minuty spotkania należały wyłącznie do zgromadzonej publiczności i można było pozyskać autografy i zrobić sobie zdjęcie z artystą. Poniżej galeria zdjęć z tego wydarzenia:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *