Def Leppard i Motley Crue ogłaszają „The World Tour”. Jest polski akcent!

Def Leppard i Motley Crue zagrają w Polsce w ramach trasy „The World Tour”. Sprawdź szczegóły!

W skład utworzonego w 1977 roku w Sheffield zespołu Def Leppard wchodzą Rick Savage, Joe Elliott, Rick Allen, Phil Collen i Vivian Campbell. Artyści słyną ze wspaniałych koncertów i oryginalnego muzycznego stylu umiejętnie łączącego hard rock z popem i heavy metalem tzw. „Arena Rock”. Muzycy dotychczas sprzedali ponad 100 milionów płyt na całym świecie.

Def Leppard i Mötley Crüe idą za ciosem po największej północnoamerykańskiej trasie stadionowej w 2022 roku, na którą sprzedano ponad 1,3 miliona biletów. Ikony rocka wyruszą w świat w 2023 roku w ramach wspólnej trasy „The World Tour”, a w Polsce zaprezentują się 31 maja 2023 roku w TAURON Arenie Kraków.

Def Leppard i Motley Crue zagrają w Polsce w 2023

Zorganizowana przez Live Nation światowa trasa koncertowa rozpocznie się w sobotę 18 lutego 2023 roku w Foro Sol w Mexico City. Oba zespoły dadzą elektryzujące występy na całym świecie. Po przystanku w Ameryce Łacińskiej, w maju 2023 udadzą się do Europy, gdzie w sobotę 1 lipca odwiedzą kultowy stadion Wembley. Całość zwieńczy koncert w szkockim Glasgow w Hampden Park 6 lipca 2023 roku.

Po powrocie w trasę i koncertach w Stanach Zjednoczonych oraz Kanadzie jesteśmy niezmiernie podekscytowani, że możemy przenieść tę ogromną stadionową trasę do największych miast na całym świecie. Europejska część tournée wystartuje w Sheffield, czyli tam, gdzie 45 lat temu wszystko się zaczęło. Nie możemy doczekać się, aż wkrótce was zobaczymy!

– powiedział Joe Elliott z Def Leppard.

Świetnie bawiliśmy się, grając tego lata w Ameryce Północnej i naprawdę nie możemy się doczekać, aby zagrać koncerty dookoła świata z „The World Tour” w 2023 roku. Crüeheads w Ameryce Łacińskiej i Europie: przygotujcie się! Przyjedziemy do was w przyszłym roku i nie możemy się doczekać, aż w końcu zobaczymy was ponownie

-dodaje Mötley Crüe.

Def Leppard i Motley Crue w Polsce. Daty, miejsca, bilety

Trasa rozpocznie się w sobotę, 18 lutego 2023, w Meksyku. Oba zespoły udadzą się do Europy w maju i już 31 maja 2023 roku Def Leppard i Motley Crue zagrają w krakowskiej TAURON Arenie.

Bilety:

  • Przedsprzedaż dla klientów Ticketmaster: Czwartek, 27 października od godz. 10:00;
  • Bilety w sprzedaży ogólnej: Piątek, 28 października od godz. 10:00.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *