Destruction zagra jubileuszowy koncert w Warszawie. Jako supporty Razor, Crisix i Enforcer.

Destruction to legendarna niemiecka formacja thrash metalowa. Fakt, że zespół obchodził 40-lecie swojej działalności w zeszłym roku jest niezwykle imponujący.

Destruction to niemiecki zespół thrash metalowy, który istnieje od 1982 roku. W ubiegłym roku świętował 40-lecie działalności. Na tę okoliczność kapela wydała nowy album studyjny „Diabolical” oraz zagrała serię koncertów. Widać Niemcy nie mają dość celebracji swoich czterdziestych urodzin bo postanowili dać swoim fanom jeszcze więcej emocji na żywo i przedłużyli swoją jubileuszową trasę. Wygląda na to, że polscy fani thrash metalu będą mieli okazję uczestniczyć w jednym z rocznicowych koncertów Destruction. Występ odbędzie się 31 października 2023 roku w Warszawie. Zespół zaprezentuje się w klubie Proxima i zagra przekrojowy set z okresu całej swojej imponująco długiej działalności. Usłyszymy zatem na żywo najprawdopodobniej takie klasyki jak „Life Without Sense”, „Curse The Gods” czy „Mad Butcher”. Z gitar eksploduje również materiał z najnowszego albumu więc będzie to wyśmienita okazja dla niektórych fanów aby usłyszeć nowe utwory Niemców na żywo po raz pierwszy. Ostatni raz bowiem występowali w Polsce cztery lata temu.

Destruction. Foto: Gyula Havancsák

Kanadyjscy speed metalowcy z Razor, szwedzki heavy metalowy Enforcer oraz Hiszpanie z Crisix grający soczysty thrash zaprezentują się przed Destruction

Niemiecka formacja będzie miała wspaniałe wsparcie ze strony trzech ciekawych zespołów. Razor, kanadyjscy pionierzy speed metalu, na pewno dostarczą publiczności mocnych dawek energii i szybkich riffów. Będą promować swój dziewiąty longplay, zatytułowany „Cycle of Contempt”. Enforcer, szwedzka formacja heavy metalowa, przywiezie do Proximy swoje charakterystyczne brzmienie i chwytające za serce melodie. 5 maja tego roku trafiło do sprzedaży ich najnowsze wydawnictwo zatytułowane „Nostalgia”. A barceloński kwintet Crisix, specjalizujący się w thrash metalu, dostarczy intensywnych i ostrych jak brzytwa dźwięków. Z pewnością zagrają kilka numerów ze swojej ostatniej płyty „Full HD”. Będzie to niezwykły wieczór dla miłośników muzyki metalowej, z różnorodnością stylów i niesamowitą mocą wykonawców.

Destruction + Razor + Crisix + Enforcer. Gdzie? Kiedy? Bilety

Gdzie: Klub Proxima, Żwirki i Wigury 99A, 02-089 Warszawa

Kiedy: 31 października 2023

Bilety: ticketmaster.pl

Organizator: Black Silesia Productions

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *