Download Festival 2024 z kolejnym ogłoszeniem. Limp Bizkit powróci po 11 latach do Donington Park

Organizatorzy Download Festival 2024 ogłosili właśnie kolejny zespół, który dołączy do prężnego line upu. Zapowiada się intensywna i huczna impreza.

Download Festival to zdecydowanie jeden z największych muzycznych festiwali na Wyspach Brytyjskich! Nie ma się co dziwić, że co roku do Donington Park ściągają tłumy festiwalowiczów z całego świata.

Limp Bizkit na Download Festival 2024

Limp Bizkit to zdecydowanie jeden z najbardziej rozpoznawalnych zespołów nu metalowych. Grupa dołączyła właśnie do składu przyszłorocznego Download Festival. Fred Durst z chłopakami powrócą do Donington Park po 11 długich latach nieobecności. W przyszłym roku minie także 25 lat od wydania ich przełomowego albumu „Significant Others”, który zatrząsł mocno metalową sceną.

Headlinerami imprezy będą: Queens Of The Stone Age, Fall Out Boy, Avenged Sevenfold. Na festiwalu wystąpią także między innymi: Pantera, Machine Head, Biohazard, Heilung, Corey Taylor, Sum 41, Bad Omens i wielu innych.

Zobacz również: Download Festival 2024 ogłasza wykonawców. Zobacz kto zagra w przyszłym roku w Castle Donnington

Download Festival 2024. Daty, miejsce i bilety

Przyszłoroczna edycja Download Festival odbędzie się 14 – 16 czerwca 2024 w Donnington Park (Anglia). Karnety Early Birds wyprzedały się w mgnieniu oka!

Download Festival 2024

Karnety na festiwal dostępne są na stronie organizatora.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *