Evanescence i nowy teledysk do utworu „Yeah Right” z albumu „The Bitter Truth”

Evanescence wydał nowy teledysk do utworu „Yeah Right” z ich piątego albumu studyjnego „The Bitter Truth”. Klip, zrealizowany w czasie tournée zespołu po Ameryce Łacińskiej, jest dziełem reżysera Erica Richtera.

Evanescence, znany zespół z gatunku alternatywnego i gotyckiego metalu, opublikował nowy teledysk do utworu „Yeah Right”. Utwór pochodzi z najnowszej płyty zespołu zatytułowanej „The Bitter Truth”, która została wydana w marcu 2021 roku. Teledysk został zrealizowany w trakcie ostatniego tournée zespołu po Ameryce Łacińskiej, a za jego realizację oraz reżyserię odpowiada Eric Richter.

Evanescence prezentuje teledysk do „Yeah Right”

Album „The Bitter Truth” stanowi piąte studyjne wydawnictwo w dorobku Evanescence. Został wyprodukowany przez uznanego producenta Nicka Raskulinecza. Album odniósł sukces na listach muzycznych, docierając do 11. miejsca na prestiżowej liście Billboard 200.

Zobacz również: Najbardziej wyczekiwane albumy w 2024

Nowy teledysk do utworu „Yeah Right” przedstawia dynamiczną i emocjonalną interpretację piosenki, która doskonale oddaje klimat całego albumu. Wideo stanowi zarówno wizualne, jak i muzyczne przedłużenie narracji zawartej na płycie.

„The Bitter Truth” to album, który charakteryzuje się intensywnymi, mocnymi brzmieniami, typowymi dla stylu Evanescence. Zespół, znany z połączenia ostrego rockowego brzmienia z eterycznym wokalem Amy Lee, ponownie udowodnił, że potrafi tworzyć muzykę, która porusza i zostaje w pamięci słuchaczy.

Fani zespołu i krytycy muzyczni już teraz mogą cieszyć się z nowego teledysku, który jest nie tylko uzupełnieniem albumu, ale i świadectwem ciągłej ewolucji i kreatywności zespołu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *