Festiwal upadłych aniołów. Arkona headlinerem pierwszej edycji Angelfall Festival

Arkona headlinerem pierwszej edycji Angelfall Festival, który odbędzie się 29 kwietnia w lubelskiej Fabryce Kultury Zgrzyt.

Na jednej scenie wystąpią także: BestiaBesattPopiół oraz Obsidian Mantra.

Poznajcie Bestię

Bestia to polska black metalowa formacja, której początek sięga 2013 roku, kiedy Savnock i Nihilist – zainspirowani mrocznymi lasami centralnej Polski i tematem śmierci – rozpoczęli tworzenie bezkompromisowego albumu, który wyrażałby ducha nieokiełznanego black metalu. Pod koniec 2018 roku zespół wszedł do studia Sphieratz (Batushka), aby zarejestrować materiał na pierwszy album pod tytułem “Cold Winds of Death”, który ukazał się na początku 2020 roku. Za proces rejestracji, miksu i masteringu odpowiada Krzysztof Drabikowski. Już wkrótce zespół wejdzie do studia, aby zarejestrować swój drugi album „Behold! The Reign of the Black Sun„, na którym partie perkusji zarejestruje James Stewart (Decapitated, ex-Vader). Zespół nakręci klip we współpracy z Grupa13 (Behemoth, Kreator).

Po kilku latach ciszy Bestia powróciła do koncertowania i nie tak dawno, bo 8 kwietnia wystąpiła w Warszawie na Dechristianization Fest Vol. I. 

Bilety na Angelfall Festival w Lublinie w cenie 60 zł.

29.04.2023 – Lublin, Fabryka Kultury Zgrzyt (wydarzenie na FB | bilety 60)

W czerwcu natomiast razem z Besatt oraz Obsidian Mantra, black metalowa Bestia wystąpi na koncercie w Poznaniu. Bilety w cenie 50 zł.

24.06.2023 – Poznań, Klub Pod Minogą (wydarzenie na FB)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *