Gatecreeper zagra przed Death To All w Krakowie

Na koncert zapraszamy już 26 czerwca!

Gatecreeper wystąpi przed Death To All! Koncert zespołu odbędzie się w hali Kamienna12, zlokalizowanej na terenie krakowskiego Hype Parku.

Wszyskie bilety zakupione na koncert w Warszawie będą ważne w jego nowej lokalizacji.W związku ze zmianą szczegółów wydarzenia zwrot i wymiana biletów są już możliwe w miejscu ich zakupu.

Death To All w składzie: Bobby KoelbleGene HoglanSteve DiGiorgio oraz Max Phelps grają, by kultywować pamięć legendarnego Chucka Schuldinera – zmarłego w 2001 roku lidera grupy Death. Muzycy wykonają na żywo utwory z całej dyskografii nieistniejącego już składu – tego nie możecie przegapić!

Druki kolekcjonerskie na koncert Death To All oraz Gatecreeper są jeszcze dostępne tutaj. UWAGA – sprzedanych zostało już ponad 90% biletów!

DEATH TO ALL (USA) death metal:

W 2022 roku mija równo 10 lat od powstania pomysłu uhonorowania geniuszu Chucka Schuldinera poprzez trasę koncertową, którą ochrzczono „Death To All”. Zainteresowanie fanów przerosło najśmielsze oczekiwania pomysłodawców. Efektem jest istniejący do dziś koncertowy projekt Death To All, który ponownie zawita do Polski. We wspomnianej trasie wzięli udział muzycy, którym było dane współpracować z liderem Death, choć nie tylko oni. W różnych konfiguracjach z koncertami objechali kawał świata, wzbudzając ogromne zainteresowanie. Niektórych z muzyków z DTA, jak Seana Reinerta, nie ma już wśród nas. Są natomiast wirtuoz basu Steve DiGiorgio, fantastyczny Gene Hoglan na perkusji, gitarzysta Bobby Koelble (Gene i Bobby grali na kultowym „Symbolic”) oraz ten, który ma zadanie najcięższe, czyli wchodzący co wieczór w buty Chucka wokalista i gitarzysta Max Phelps. Koncert Death To All to wyjątkowa okazja na przybliżenie genialnej muzyki Death młodszym generacjom fanów metalu, a dla starszych cudowna podróż sentymentalna.

– FACEBOOK
– YOUTUBE
– INSTAGRAM

GATECREEPER (USA) death metal:

W 2013 roku w słonecznej Arizonie powstała jedna z najciekawszych amerykańskich ekip deathmetalowych, Gatecreeper. Amerykanie wspaniale adaptują do współczesnych czasów patenty szkoły szwedzkiej, ciężarowych riffów Bolt Thrower, hard core’a, doomu i heavy. Jakość muzyki amerykańskiej grupy zrobiła wielkie wrażenie na szefach Nuclear Blast, którzy w 2021 roku zaoferowali jej kontrakt. Zanim muzycy złożyli pod nim podpis, w tym samym roku ukazała się EP-ka „An Unexpected Reality”. Oprócz Chase’a Gatecreeper tworzą: Eric „The Dark Cowboy” Wagner (gitara), Israel Garza (gitara), Sean Mears (gitara basowa) i Matt Arrebollo (perkusja).

 FACEBOOK
– YOUTUBE
– INSTAGRAM


Wystąpią:
DEATH TO ALL (USA) death metal
+

Gatecreeper (USA) death metal

Kiedy: 26 czerwca (niedziela) 2022
Gdzie: Kraków @ Kamienna12 (hala Hype Park), ul. Kamienna 12
Bilety: 109/119 zł – przedsprzedaż, 130 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions

Bilety dostępne na:
– SKLEP KNOCK OUT (druki kolekcjonerskie)
– SKLEP eBILET 


Zaprasza
Knock Out Productions
WWW
FACEBOOK
INSTAGRAM

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *