Industrialno-alternatywna legenda FILTER przyjedzie do Polski na jeden koncert.

Na występ projektu Richarda Patricka zapraszamy 25 marca do krakowskiej hali Kamienna12.

Gdybyście musieli znaleźć ten jeden zespół, którego ikoniczne materiały idealnie sumują muzyczną charakterystykę lat 90., Filter z pewnością byłby dobrym tropem. Za sprawą “Short Bus” czy “Title of Record” grupa wrzuciła do jednego gara wszelkie formy alternatywy kojarzone z ostatnią dekadą XX wieku i bezproblemowo wyłuskała z nich samo złoto. Przepraszamy – wciąż wyciąga, ponieważ projekt z Los Angeles (już jednoosobowy – zawiaduje nim Richard Patrick przy pomocy muzyków sesyjnych) dalej znajduje porozumienie między chłodną motoryką industrialu, melancholią alt-rocka i metalem jako wisienką na torcie.

Filter ogłosił europejską trasę, która promować będzie premierę nowego albumu oraz jednocześnie będzie trasą świętującą 30-lecie istnienia zespołu. W tym roku przypada 30. rocznica powstania zespołu. W 1993 roku założyciel i główny wokalista Patrick poinformował o opuszczeniu składu Nine Inch Nails chcąc stworzyć zespół, który ostatecznie przekształcił się w Filter.

Trasa europejska, która rozpocznie się w marcu 2024 roku i obejmie takie kraje jak Holandia, Belgia, Niemcy, Francja, Czechy, Austria, Polska i Wielka Brytania

Najnowszy singiel grupy premierę miał 25 maja 'Face Down’ nakładem Golden Robot Records.

Już wkrótce dostaniemy pierwszy od siedmiu lat album pod tym szyldem i nie możemy się doczekać. Poziom poprzedniego “Crazy Eyes” był bardzo wysoki, więc w przypadku jego następcy nie spodziewamy się niczego innego.

Filter 25 III 2024 Kraków – Kamienna12

𝗕𝗶𝗹𝗲𝘁𝘆 https://knockoutmusicstore.pl (druki kolekcjonerskie)

Organizator: Knock Out Productions
http://www.knockoutprod.net

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *