KaRRamBa wydał nowy, dwupłytowy, kolekcjonerski, limitowany album „Rock Vatos Locos” i zapowiada nowy kawałek!

KaRRamBa wydał nowy, dwupłytowy, kolekcjonerski, limitowany album „Rock Vatos Locos” i zapowiada nowy kawałek!

KaRRamBa zapowiada mowy numer, w którym występuje w duecie z Tomkiem Lubertem. Kultowy raper zgodził się opowiedzieć nam o tym projekcie.

Nowy numer KaRRamBy. Kiedy premiera?

Myślę, że nastał czas, gdy warto zastanowić się nad tym, dlaczego teraz jest tak dziwnie, nienaturalnie. Uciekłem przed depopulacją i wciąż rozkminiam, dlaczego dzisiaj świat jest aż tak bardzo zły. Przez ostatnie dwa lata staram się łączyć kropki. Dawniej mówili, że mafia to największe zło, jednak dzisiaj śmiem twierdzić, że mafia to było „małe miki” w porównaniu do tego, co światowe rządy na legalu robią od początku trzeciej dekady XXI wieku. Wciąż nie mogę dojść do siebie po szpitalach, lekach… Na nogi postawił mnie przyjaciel z dzieciństwa, którego nazywam Metalowym Ordynatorem. On nie jest lekarzem, jednak to ON zastosował mi taką terapię, że po kilku miesiącach stanąłem na nogi! Jestem mu dozgonnie wdzięczny! Dzięki niemu wreszcie powróciłem do muzyki i wraz z Tomkiem Lubertem i MB Productions zrobiliśmy bardzo ważny dla mnie kawałek „Kiedyś Zrozumiesz…”, którego premiera już 23.10.2023 tylko na moim oficjalnym kanale YouTube. W takim klimacie jeszcze nikt mnie nie słyszał, a tematyka utworu dotyczy czasów teraźniejszych. Ze względu na cenzurę pod pseudonimem „tatuaż” kryje się coś niebezpiecznego. Takie nastały czasy niestety i przed nami chyba jeszcze gorsze klimaty, dlatego „Kiedyś Zrozumiesz…”. Wszystkiego Dobrego dla Kumatych! Pozdrawiam!

  • mówił KaRRamBa.

KaRRamBa nagrywa wspólnie z Tomkiem Lubertem

Tomasz Lubert to utalentowany muzyk o wielu twarzach. Jego wszechstronne umiejętności obejmują komponowanie, produkcję muzyczną, grę na gitarze oraz dyrygowanie. Jest również współwłaścicielem wytwórni muzycznej „KARLTOM” oraz pełni funkcję prezesa fundacji „LUBERTY POMAGAJĄ.”

Zobacz również: KaRRamBa. Albo grubo, albo wcale

W roli wykładowcy w szkole muzycznej w Londynie przekazuje swoją wiedzę i doświadczenie kolejnym pokoleniom muzyków. Tworzy muzykę w różnych gatunkach, w tym pop-rock, filmową, reklamową i klasyczną.

Jest również współzałożycielem zespołów takich jak „VIDEO,” „VOLVER,” i „VIRGIN.” Jego twórczość muzyczna przełożyła się na ponad 70 hitów radiowych polskich i zagranicznych artystów, w tym Virgin, Video, Volver, Istvan Tabani, Michał Wiśniewski, Patrycja Markowska, Ania Wyszkoni, Magda Femme, Alicja Bachleda-Curuś, Ewa Farna i wielu innych.

„Rock Vatos Locos” kultowa płyta w nowym wydaniu

„Rock Vatos Locos” to kamień milowy w historii polskiego rapu. Na płycie wystąpili między innymi Jezoos, Dziura, 4 Real, Domi. Na albumie znalazł się też cover Depeche Mode „My Joy”, przygotowany przez Karrambę. Materiał zawarty na krążkach w końcu po wielu latach po raz pierwszy pojawił się oficjalnie na CD, wcześniej dostępny tylko jako MP3, dopełnia brakującą lukę w dyskografii. Znajdziemy tutaj stare znane hity jak: „Pocałuj mnie w d**ę”, „Ile kosztujesz?”, „Mój własny raj” itp. w rewelacyjnych remixach/aranżacjach rockowo-elektroniczno-industrialnych. Płyta jest świetnie wydana, świetnie brzmi, na pewno pozycja obowiązkowa w dyskografii fanów, ale i płytotece słuchaczy rapu.

A tak KaRRamBa opowiada o nowym, limitowanym, dwupłytowym albumie „Rock Vatos Locos”, który możecie kupić pod linkiem: https://allegrolokalnie.pl/oferta/karramba-rock-vatos-locos-2-cd-premiera-ggq

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *