Kiss w Polsce 2023. Zobacz zapowiedź koncertu

Kiss to jeden z tych charakterystycznych zespołów, których nie da się przeoczyć. Nie jedno pokolenie bawiło się przy chwytliwych utworach grupy. Amerykański zespół istnieje bowiem od 1973 roku i do dziś zapełnia stadiony na całym świecie.

Nieco ponad 150 dni pozostało do występu KISS w Polsce. Wykonawcy spod znaku masek i pirotechniki przyjadą na jedyny koncert w tym roku do Krakowa! To będzie show w stylu najlepszych widowisk tego kultowego amerykańskiego zespołu.

Kiss w Polsce. Zobacz zapowiedź koncertu

Scena buchająca ogniem w rytmie największych hitów rock’n’rolla, hala skąpana w fajerwerkach i konfetti, a także wykonawcy w maskach i kostiumach – zbrojach to spektakl, który na pewno warto zobaczyć! Ale to nie wszystko! Niszczenie gitary na scenie, plucie sztuczną krwią i zjazd tyrolką ponad głowami fanów przez jednego z członków zespołu! Takie cuda dzieją się tylko na koncertach KISS!

Zespół KISS rozpoczął trasę „End of the Road World Tour” w 2019 roku, grając koncerty na całym świecie. Grupa podczas swej ostatniej trasy dwukrotnie odwiedziła Polskę. Kiss zagrało bowiem koncert 18 czerwca w Krakowie oraz 3 czerwca 2022 w Łodzi. Organizatorzy zapowiedzieli kolejny koncert w Polsce!

Koncert KISS. Data i miejsce wydarzenia.

Kiss powróci do Polski w 2023 roku. Tym razem zespół zagra 19 czerwca 2023 w Krakowie. Bilety do nabycia na www.biletserwis.pl. Organizatorem wydarzenia jest agencja Prestige MJM.  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *