Knocked Loose zapowiedział swoją europejską trasę. Chłopaki odwiedzą też Polskę

Amerykańscy metalcoreowcy zapowiedzieli właśnie swój koncert w Polsce. Prawdziwe święto dla fanów gatunku!

Knocked Loose to muzyczny odpowiednik dowolnego superbohatera. Przyszli na świat w momencie, gdy wydawało się, że metalcore powoli stacza się w przepaść, i udowodnili, że w gatunku nie powiedziano jeszcze ostatniego słowa.

Knocked Loose zapowiedział europejską trasę. Odwiedzą też Polskę

Muzyka Knocked Loose nie jest bowiem karykaturalnie brutalna, nie jest zbudowana wyłącznie z niedorzecznych breakdownów – to pakiet gotowych przebojów, w dodatku inteligentnie skonstruowanych. I nie chodzi o techniczne czy progresywne wpływy, a o to, że zespół wie, jak różnicować swój materiał. Szybkie tempa sprawnie kontrują napadami ciężaru, a gdy wokalista, Bryan Garris, wchodzi w ryk na najwyższych rejestrach, gitarzysta – Isaac Hale – równoważy to piorunującym growlem. No i wspomniane breakdowny… Nikt w biznesie nie robi tego tak skutecznie i przekonująco. Zupełnie, jakby ktoś wam zrzucał taczkę cegieł na głowy. Czy to nie brzmi jak przepis na bajkowy wieczór?

Knocked Loose mają mordercze riffy, rosnącą bazę fanów i wzorowy materiał na koncie. Podczas występu z pewnością zagrają sporą część numerów z ostatniej EP-ki, “A Tear in the Fabric of Life”.

Knocked Loose w Polsce. Daty, miejsca i bilety

Kiedy: 18 luty (niedziela) 2024

Gdzie: Kraków – Kamienna12, ul. Kamienna 12

Bilety: 109/119 zł – przedsprzedaż, 130 zł – w dniu koncertu

Bilety będą w sprzedaży od 11 grudnia na stronie organizatora.

Knocked Loose – plakat trasy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *