Meshuggah zagrała na Bloodstock Open Air Festival. Zobacz galerię zdjęć z koncertu

Meshuggah zamykała wczoraj główną scenę na Bloodstock Open Air Festival. Przygotowaliśmy dla was galerię zdjęć z tego koncertu

Zespół Meshuggah wystąpił jako sobotni headliner Bloodstock Open Air w Catton Hall w hrabstwie Derbyshire, Anglia. W tym roku Szwedom przypadł zaszczyt zamykania sobotniego rozkładu jazdy na głównej scenie festiwalu. Mamy dla Was galerię z ich koncertu.

Meshuggah zagrała na Bloodstock Open Air 2023

Meshuggah to jeden z prekursorów progresywnego metalu. Ich twórczość miała ważny wpływ na wiele młodych wykonawców. Zespół powstał w 1987 i na swoim koncie ma 9 albumów. Grupa stała się znana z powodu swojego innowacyjnego podejścia do muzyki. Ich utwory to złożone kompozycję, które są esencją polimetrycznego stylu. Ich utwory są technicznie dopieszczone do najwyższego standardu.

Nic dziwnego, że zespół zgromadził tłumy pod sceną. Mimo przelotnych deszczy i dość chłodnego wieczoru uczestnicy Bloodstock Festival byli zahipnotyzowani w gitarowych dźwiękach. Szwedzi nie byli zbytnio wylewni, jeśli chodzi o interakcję z publiką. Dali szansę przemówić muzyce. Ten wieczór należał do tych z kategorii mniej intensywnych, ale magicznych Zobaczcie naszą galerię z tego koncertu.

Bloodstock Open Air Festival 2024

Chociaż tegoroczna edycja festiwalu jeszcze nie dobiegła końca, znamy szczegóły dotyczące przyszłorocznego Bloodstock Open Air Festival. Organizatorzy ogłosili daty i dwóch headlinerów imprezy na rok 2024. Zestaw wygląda bardzo zachęcająco!

Koniecznie odwiedźcie naszą galerię z koncertu Killswitch Engage, którzy byli piątkowym headlinerem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *