Możliwy powrót Ozzfestu w nowej formule. Sharon Osbourne odkrywa karty

Po sześciu latach przerwy od ostatniej edycji Ozzfestu w 2018 roku, Sharon Osbourne menedżerka i żona ikony heavy metalu Ozzy’ego Osbourne’a, rozważa powrót tego kultowego festiwalu muzycznego, ale w zmienionej formule.

W najnowszym epizodzie podcastu „The Osbournes” Sharon Osbourne opowiedziała o przeszłości i możliwej przyszłości Ozzfestu, dając nadzieję fanom na jego odrodzenie.

Sharon Osbourne rozważa powrót Ozzfestu

Sharon wyjawiła, że głównym powodem zakończenia organizacji Ozzfestu były niewspółmiernie wysokie stawki finansowe, jakich domagali się menedżerowie zespołów. To uczyniło festiwal nieopłacalnym z biznesowego punktu widzenia. Jednakże jej ostatnie komentarze wskazują na możliwość powrotu festiwalu, lecz pod pewnymi warunkami.

Zobacz również: Brian May i Tony Iommi wzniecają muzyczny ogień we własnej wersji „Paranoid” Black Sabbath

W rozmowie z rodziną Sharon przytaknęła córce Kelly, mówiąc, że dla powrotu Ozzfestu konieczne byłoby realistyczne podejście do stawek za występy. Syn Jack zaproponował, aby skupić się na mniej znanych, wschodzących formacjach, co Sharon uznała za dobry kierunek. Podkreśliła jednak, że do sukcesu festiwalu niezbędny jest również headliner, który przyciągnie tłumy, a przed którym młodsze zespoły mogłyby wystąpić.

Ciekawą zmianą, którą Sharon rozważa, jest przekształcenie Ozzfestu w festiwal objazdowy. Taka formuła mogłaby przynieść nowy wymiar i dynamikę do kultowego wydarzenia, otwierając drogę dla nowych doświadczeń zarówno dla artystów, jak i fanów.

Chociaż szczegóły i konkretne plany na przyszłość Ozzfestu pozostają niepewne, wypowiedzi Sharon Osbourne zdecydowanie rozpalają wyobraźnię fanów i branży muzycznej. Oczy świata muzyki rockowej i metalowej są teraz zwrócone na tę legendarną postać, w oczekiwaniu na dalsze informacje o możliwym powrocie Ozzfestu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *