Mr. Big na jedynym koncercie w Polsce

Progresja zaprasza na historyczne wydarzenie dla miłośników rocka! Legendarne hard rockowe Mr. Big, który w latach 80. i 90. stworzył niezapomniane hity, takie jak „Wild World” czy „To Be With You”, zagra swój pierwszy i jedyny koncert w Polsce.

Po długich latach oczekiwania, fani wreszcie będą mieli okazję zobaczyć tę ikoniczną grupę na żywo. Koncert odbędzie się 11 kwietnia w warszawskiej Progresji, jako część światowej trasy „The Big Finish”.

Mr. Big w Polsce 2024

To wydarzenie ma być zwieńczeniem ponad trzech dekad kariery zespołu. W składzie Mr. Big znajdują się obecnie trzej oryginalni członkowie: Eric Martin (wokal), Paul Gilbert (gitara) oraz Billy Sheehan (bas). Za perkusją zasiądzie Nick D’Virgilio, który ma imponujące osiągnięcia muzyczne, grając między innymi z Big Big Train i Genesis.

Zobacz również: A.A. Williams i Kalandra na trzech koncertach w Polsce [DATY, MIEJSCA, BILETY]

Podczas tego niepowtarzalnego wieczoru fani Mr. Big będą mieli okazję usłyszeć przekrojową setlistę, która zawierać będzie nie tylko największe przeboje zespołu, ale również nieco zapomniane perełki. To wyjątkowa okazja, by pożegnać tę legendarną grupę na scenie.

Mr. Big zagra w Warszawie. Data, miejsce, bilety

Szczegóły koncertu:

  • Data: 11 kwietnia 2024 roku
  • Godziny: Otwarcie bram o godzinie 19:00, start koncertu o godzinie 20:00
  • Miejsce: Klub Progresja, Fort Wola 22, Warszawa
  • Bilety: Dostępne w trzech pulach cenowych: 159 zł (I pula) / 179 zł (II pula) / 199 zł (w dniu koncertu)

Bilety można nabywać na oficjalnej stronie Progresji (www.progresja.com). To wydarzenie, którego nie można przegapić! Dołączcie do nas, by razem cieszyć się muzyką Mr. Big i uczcić ich niezwykłą karierę na tej niezapomnianej scenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *