Gitarzysta Kiko Loureiro opuszcza Megadeth. Kim będzie jego tymczasowy zastępca?

Kiko Loureiro gitarzysta Megadeth tymczasowo opuszcza zespół, ale nie martwcie się, znamy jego zastępcę, który pojawi się podczas koncertów w ramach trasy „Crush The World”.

Gitarzysta Megadeth, który jest na pokładzie od 2015 roku, postanowił zrobić sobie tymczasową przerwę od koncertowania. Kiko Loureiro opuszcza zespół z powodów rodzinnych a na jego miejsce, podczas jesiennej trasy wskoczy Teemu Mäntysaari. Na oficjalnej stronie zespołu pojawiło się oświadczenie muzyków.

Oświadczenie zespołu Megadeth

W oświadczeniu możemy przeczytać między innymi, że powodem zaistniałej sytuacji są sprawy rodzinne muzyka.

Kochani!
W życiu rodzinnym Kiko wydarzyło się coś, co zmusza go do opuszczenia kolejnego etapu naszej trasy „Crush The World”. Pozwolę mu wyjaśnić…
„Kiko melduje się tutaj!
Nasza nowa płyta „The Sick, The Dying, and The Dead” i nasza trasa koncertowa „Crush The World” były świetne. Pozycje na światowych listach przebojów są najlepsze w naszej historii! Chcemy Wam za to naprawdę podziękować.
Mam coś, czym trudno się podzielić, ale zawsze lubimy na bieżąco informować Was o sytuacji. Muszę na razie opuścić trasę, aby być w domu z dziećmi i pomóc im stawić czoła trudnym wyzwaniom, które wynikają z bycia „ojcami pracującymi poza domem”.
Znalazłem gitarzystę Teemu Mäntysaari, który zastąpił mnie jesienią i myślę, że będziecie bardzo szczęśliwi. To niesamowity, gracz. Podzieliłem się tą informacją z Dave Mustaine, który powiedział: „Idź! Bądź tam, aby wspierać swoją rodzinę i informuj nas na bieżąco!”
Do kolegów z zespołu i wszystkich naszych fanów na całym świecie, do zobaczenia wkrótce na Killing Road!”
Nie będziemy odwoływać trasy i przedstawimy wam Teemu 6 września w Albuquerque w Nowym Meksyku, w Revel Arena. W tej chwili prosimy o wsparcie i zrozumienie.

Dave Mustaine

Wczoraj odbył się pierwszy koncert na trasie Megadeth w nowym składzie. Mamy nadzieję, że był on równie ekscytujący jak te, na których udało się być naszej redakcji. Trzymamy kciuki za Teemu oraz za sytuacje rodzinną Kiko!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *