Mystic Festival, poznaliśmy czasówkę festiwalu

Mystic Festival 2023 zbliża się dużymi krokami. Już za niespełna 2 tygodnie będziemy mogli wziąć udział w kolejnej edycji tego festiwalu.

W ciągu 4 dni festiwalu, będzie można zobaczyć na 5 scenach ponad 70 zespołów min Danzig, Ghost, Gojira, Behemoth, Wizard, The Hellacopters, Testament, Dark Angel, Watain, Moonspell, Perturbator, Exodus, Dismember, Voivod, Alcest, Sleep Token, Unleashed, Carpathian Forest, Grave, Soen, Phil Campbell and the Bastard Sons (z setem Motörhead), Godflesh, Primitive Man, Earthless, Mad Sin, Lucifer, Antimatter i Greg Puciato i innych. Organizatorzy podali dokładną rozpiskę godzinową. Zobaczcie jak będzie wyglądać festiwal minuta po minucie.

7 czerwca

8 czerwca

9 czerwca

10 czerwca

Aby zminimalizować kolejki na stoiskach i uprościć płatność organizator postanowił zrezygnować na festiwalu z rozliczeń gotówkowych. To wszystko dla wygody i bezpieczeństwa fanów. Wszędzie będzie można płacić kartami kredytowymi i debetowymi, a także wszelkimi urządzeniami z zarejestrowaną kartą (np. telefonami i zegarkami). Dla gości festiwalowych, którzy dysponują wyłącznie gotówką, przewidzieliśmy punkty, w których wymienią złotówki na karty festiwalowe (i z powrotem – jeśli nie wykorzystają całej sumy).

Mystic Festival już za dwa tygodnie. Nie zwlekajcie z zakupem biletu

Obecnie w sprzedaży:
– Karnety trzydniowe w cenie 699 zł.
– Karnety czterodniowe VIP w cenie 899 zł.
– Bilet weekendowy (piątek i sobota) w cenie 469 zł.
– Bilety jednodniowe w cenie 299 zł.
– Mystic Camp: nocleg – 99 zł.
– Mystic Camp: parking dla samochodu osobowego – 99 zł.
– Mystic Camp: parking dla kampera – 399 zł.

Karnety możecie nabyć również za pośrednictwem strony organizatora https://www.mysticfestival.pl/, oraz za pośrednictwem serwisu https://www.ebilet.pl/muzyka/festiwale/mystic-festival w ofercie sprzedaż ratalna, kupujesz dziś, płacisz później.

Organizatorem festiwalu jest Mystic Coalition, sojusz firm o bogatym doświadczeniu na rynku koncertowym, festiwalowym i wydawniczym, w skład którego wchodzą Knock Out Productions, Mystic Production i B90.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *