Niesamowity koncert DIE ANTWOORD w Warszawie [ZDJĘCIA]

Koncert Die Antwoord, który odbył się 8 kwietnia 2024 r. w warszawskim klubie Stodoła będzie niezapomnianym wydarzeniem dla wszystkich fanów tego zespołu w Polsce. Koncert ten został całkowicie wyprzedany, a publiczność oszalała podczas występu południowoafrykańskich artystów.

Zespół DIE ANTWOORD w 2019 roku zrobił sobie długą przerwę od koncertowania po świecie, aby ponownie skupić się na tym, co kochają robić najbardziej: muzyce i sztuce. Wokół zespołu zaistniało wiele kontrowersji takich jak poważne oskarżenia Ninja i Yolandi przez adoptowanego syna o znęcanie się i molestowanie, czy oskarżenie pod adresem samego Ninja za napaść seksualną na kobiety. Pomimo tych poważnych kontrowersji, zespół DIE ANTWOORD powrócił na scenę i ogłosił REANIMATED TOUR!

DIE ANTWOORD w ramach swojej trasy nie zapomniał o swoich wiernych fanach jakich ma w Polsce. W poniedziałkowy, kwietniowy wieczór zespół DIE ANTWOORD zagrał niesamowity, energetyczny koncert w warszawskim Klubie Stodoła. Fani wypełnili klub do ostatniego miejsca, bawiąc się wyśmienicie w rytm serwowanych przez zespół kawałków. Mogliśmy usłyszeć największe hity takie jak „Fatty Boom Boom”, „Rich Bitch”, „Pitbull Terrier”, „I Fink U Freeky”, „Baby’s on Fire”, czy „Enter The Ninja”. Zobaczcie zdjęcia z tego koncertu!

Niesamowity koncert DIE ANTWOORD w Warszawie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *