Ozzy Osbourne planuje nagrać kolejny album. Co jeszcze ma w planach Książę Ciemności?

Legendarny artysta- Ozzy Osbourne mówi o swoim stanie zdrowia i planach na przyszłość. Przeczytaj, co knuje Książę Ciemności.

O Ozzym Osbournie było ostatnio głośno, a to za sprawą pogarszającego się stanu zdrowia artysty. Jedno jest pewne- Ozzy nadal dzielnie walczy i nie daje chorobie za wygraną! Mamy kilka pozytywnych newsów dotyczących muzyka. Sprawdźcie sami, jakie plany na przyszłość ma sam Książę Ciemności!

Czytaj także: Ozzy Osbourne ujawnia informacje o „ostatniej operacji”. Jakie ma problemy zdrowotne i czy jest szansa na powrót na scenę?

Ozzy Osbourne pracuje nad nowym albumem.

Jak czytamy w ostatnim wywiadzie przeprowadzonym przez Metal Hammer, artysta czuje się znacznie lepiej. To naprawdę świetna informacja nie tylko dla fanów Ozzyego, ale dla całego muzycznego świata! Jak pisaliśmy ostatnio, Ozzy miał przejść ostatnią operację w swoim życiu.

„Dzięki Bogu, przeszedłem już całą operację. Czuję się dobrze, to wszystko po prostu się przeciągało w czasie. Myślałam, że już kilka miesięcy temu będę mógł stanąć na nogi. Nie mogłam się przyzwyczaić do tego „modelu” życia, ciągle coś mi dolega, ciągle coś jest ze mną nie tak. Niestety nie mogę jeszcze prawidłowo chodzić, ale już mnie nie boli. Operacja kręgosłupa przebiegła znakomicie.”

Ale to nie koniec dobrych wieści z obozu Ozzyego. Muzyk przedstawił dość optymistyczną prognozę na przyszły rok. Artysta przyznał się, że ma w planie nagrać kolejny album.

„Staram się zadbać o swoją formę. Dość niedawno nagrałem dwa albumy (Ordinary Man z 2020 r. i Patient Number 9 z 2022 r.), Ale bardzo chcę nagrać jeszcze jeden album, a potem ruszyć z powrotem w trasę.”

Nad produkcją obu albumów czuwał producent Andrew Watt. Ozzy zapytany o szczegóły przyznał, że w swoim domu w Wielkiej Brytanii ma studio nagraniowe. Wspomniał również o ponowieniu współpracy z Wattem.

„Dopiero zaczynam nad tym materiałem pracować i myślę, że nagrywać będziemy na początku przyszłego roku. Chcę do tego przysiąść i spędzić trochę czasu!”

Trzymamy kciuki za nowy materiał i życzymy jak największych sukcesów związanych z powrotem do zdrowia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *