Ozzy Osbourne ujawnia informacje o „ostatniej operacji”. Jakie ma problemy zdrowotne i czy jest szansa na powrót na scenę?

Ikona metalu stoi w obliczu kolejnej operacji. W najnowszym odcinku podcastu „The Osbournes” 74-letni artysta mówi o swoim stanie zdrowia i o ewentualnym powrocie na muzyczną arenę.

Nieszczęśliwy upadek w jego domu w 2019 roku wymagał interwencji chirurgicznej. Ten wypadek nasilił urazy, które Ozzy Osbourne uzyskał w wypadku na quadzie w 2003 roku.

Ozzy Osbourne – stan zdrowia

Dolegliwości zdrowotne Ozzy’ego Osbourne’a były przedmiotem licznych spekulacji. Wpłynęły one znacząco na to, że „Książę Ciemności” nie mógł robić tego, co kocha najbardziej – występować na scenie. Wydaje się, że sam Osbourne coraz bardziej przygotowuje się do myśli, że jego powroty na scenę mogą być już przeszłością, ale w głębi duszy marzy o jednym, ostatnim występie.

Zobacz również: Summer Dying Loud 2023 – galerie headlinerów pierwszego dnia festiwalu: Enslaved, Coroner, Grave Pleasures

Kondycja zdrowotna Osbourne’a pogorszyła się w wyniku upadku w jego domu, który przyczynił się do przemieszczenia metalowych prętów w jego kręgosłupie, umieszczonych tam po wcześniejszym wypadku na quadzie w 2003 roku. Dodatkowym ciosem była poważna infekcja w 2019 roku, która zmusiła go do przełożenia europejskiej trasy koncertowej „No More Tours 2”, oraz diagnoza Parkinsona z tego samego roku. Sam Ozzy nie próbuje ukrywać, że boryka się z codziennymi trudnościami.

Ozzy Osbourne zapowiedział ostatnią operację w swoim życiu

Podczas ostatniego podcastu, prowadzonego przez jego syna Jacka, Ozzy wyznał, że przed nim kolejna operacja.

Jutro poddaję się operacji na szyi – wyznał. – To będzie ostatnia taka procedura, której się poddam. Niezależnie od wyników, nie zamierzam już przechodzić kolejnych.

Mimo fizycznych dolegliwości Osbourne stara się zachować pozytywne nastawienie i nie traci poczucia humoru.

Nadal jestem w dobrej formie – zapewnia. Jednakże powrotu na scenę nie planuje, co budzi smutek wśród jego licznych fanów.

Rok 2020 przyniósł kolejne wyzwanie dla Ozzy’ego – diagnoza choroby Parkinsona. Wszystkie te trudności, na które napotkał po upadku w 2019 roku, w połączeniu z latami konsumpcji alkoholu i narkotyków, zdają się być cudem, że w ogóle trzyma się na nogach. Mimo to, nie poddaje się, co udowodnił rok temu, występując w rodzinnym Birmingham podczas Commonwealth Games.

Jeśli jesteście ciekawi, jak Ozzy rozmawia z rodziną o życiu, starzeniu się i wielu innych tematach, cały odcinek podcastu dostępny jest poniżej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *