Perkusista Slipknot poinformował o śmierci córki

Bardzo smutna wiadomość dotarła do nas ze Stanów Zjednoczonych. Nie żyje córka perkusisty Slipknot.

Slipknot potwierdził tragiczną wiadomość na wczorajszym Twitterze (19 maja 2019). Córka perkusisty Slipknot miała 22 lata

Gabrielle Crahan, była najmłodszą córką perkusisty Slipknot. M. Shawn Crahan przekazał tragiczną wiadomość za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Zaledwie kilka dni po debiucie ich nowych masek w teledysku do „Unsainted” i wystąpieniu na Jimmy Kimmel Live !, rodzina Slipknot straciła ukochanego członka. Clown napisał na na Twitterze:

Ze złamanym sercem i ogromnym bólem muszę przekazać Wam informację, że moja córka, Gabrielle, zmarła wczoraj, 18 maja. Miała 22 lata. Omawiane są sprawy pogrzebowe. Ja i moja rodzina prosimy o poszanowanie prywatności. Dziękujemy.

Syn Clowna, Simon również upamiętnił swoją siostrę za pośrednictwem mediów społecznościowych:

Dzisiaj jest najtrudniejszy dzień w historii. Jestem zdezorientowany, zły i po prostu smutny. Gabri, tęsknię za Tobą tak bardzo, jak nikt inny Byliśmy najlepszymi przyjaciółmi, mieliśmy dobrą więź i teraz już cię tu nie ma. Kocham cię Gabri i wiem, że będziesz to wiedzieć na zawsze.

Alexandria Crahan, starsza córka bębniarza również opublikowała następujący hołd:

Wczoraj zmarła moja młodsza siostra Gabrielle. Jestem w szoku i nie mam pojęcia, jak przeżyć falę emocji, których doświadczam. Komfort, jaki mam w tych chwilach, to moja rodzina, przyjaciele i koty. Proszę, oddajcie dobrą energię moim rodzicom i moim braciom. Ta strata pozostawia straszną pustkę, a nasze życie nigdy nie będzie takie samo. W wielu 22 lat jest się za młodym, żeby umrzeć.

Nie znana jest przyczyna śmierci 22-letniej Gabrielle, jednej z czworga dzieci M. Shawna Crahana.

Slipknot – koncert w Polsce

Zespół będzie jedną z gwiazd Mystic Festival, który odbędzie się 25-26 czerwca w krakowskiej Tauron Arenie i otaczającym ją parku lotników. Wśród innych wykonawców wystąpią też Sabaton, Emperor, Soulfly, Trivium, Testament i In Flames.

Przypomnijmy, że za finalny kształt nowej edycji Mystic Festival będzie odpowiadać Mystic Coalition – połączone siły Mystic Production, Knock Out Productions i B90.

www.facebook.com/MysticFestival2019/
www.instagram.com/festivalmystic/
www.mysticfestival.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *