Polaczek. 'Lekcja PO’ – nowy singiel wokalisty z Łodzi

Piosenka stworzona wspólnie z Rafałem Matuszakiem, basistą i kompozytorem COMA i KASHEL jest nowym dziełem solowego projektu Roberta Przybysza.

Polaczek to solowy projekt Roberta Przybysza – wokalisty, tekściarza i muzyka z Łodzi. Muzyk łączy rock, popowe melodie i elektronikę z żywymi instrumentami. Polaczek muzykę zestawia ze swoimi pełnymi życiowego doświadczenia tekstami. 

‘Lekcja PO’ to piosenka stworzona wspólnie z Rafałem Matuszakiem (basista i kompozytor w COMA czy KASHEL). To pełna refleksji podróż do lat młodości artysty – czarno białych czasów PRLu. Utwór porusza tematy takie jak przyjaźń, marzenia, oraz pragnienie kolorowego życia w szarych realiach tamtej epoki.

Posłuchaj utworu w streamingu: https://adm.ffm.to/lekcjapo

“‘Lekcja PO’ to opowieść o czasach, gdy życie było pełne wyzwań, a my jako małolaty, stawialiśmy czoła każdemu z nich. To nie tylko singel, to opowieść o naszej drodze, o tym, jak staliśmy się tym, kim jesteśmy dzisiaj.”

mówi Polaczek o utworze ‘Lekcja PO’

Autorem słów jest Polaczek. Muzykę skomponował Rafał Matuszak (basista i kompozytor w COMA czy KASHEL). Za miks utworu odpowiada przez Marek Dulewicz. Utwór został zrealizowany w najnowocześniejszym systemie Dolby Atmos przez Łukasz Robakiewicza.

Singiel zapowiada pierwszą solową płytę. Premiera w lutym 2025 roku

Linki:
https://www.polaczek.art
facebook.com/rp.polaczek
instagram.com/rp.polaczek
https://www.youtube.com/@PolaczekOfficial

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *