Road to Mystic 2023. Wybierz zespół, który zagra na tegorocznej edycji festiwalu.

„Road to Mystic” to konkurs dla kapel, które chcą się pokazać szerszej publiczności na tegorocznym Mystic Festival w Gdańsku. Ruszyło głosowanie!

W tym roku do konkursu zgłosiła się rekordowa liczba zespołów! Prawie 190 artystów reprezentujących różne gatunki i style muzyczne nadesłało swoje nagrania. Jury konkursu po dłuższej naradzie wyłoniło 50 zespołów, które będą walczyć o miejsce na scenie podczas tegorocznej edycji Mystic Festival w gdańskiej Stoczni.

Na Wasze głosy czekamy do 31 marca. A więc nie pozostało za wiele czasu! Możecie oddać swój głos na wybraną przez siebie kapelę tutaj.

Road to Mystic. Koncert finałowy.

Spośród długiej listy wykonawców, zostaną wyłonione trzy zespoły, które uzyskają największą liczbę Waszych głosów oraz jedna szczęśliwa kapela, która będzie wybrana przez jury konkursu (tak zwana „dzika karta”). Najlepszą czwórkę poznamy już 5 kwietnia.

Koncert finałowy odbędzie się 13 kwietnia w gdańskim klubie Drizzly Grizzly. Finał Road to Mystic połączony będzie z koncertem Soilwork, Kataklysm i Wilderun – w odbywającym się za ścianą, w B90. Zespół, który zdobędzie serca widowni, jak i jury konkursu otrzyma zaproszenie na Mystic Festival 2023, a jego twórczość zostanie zaprezentowana na antenie Antyradia.

Mystic Festival 2023. Daty i miejsce festiwalu.

Mystic Festival 2023 odbędzie się 7-10 czerwca na terenie gdańskiej Stoczni. Dla tych, którzy chcą zakupić karnety w promocyjnej cenie, informujemy, że nie pozostało za wiele czasu.

Karnety na festiwal są wciąż dostępne. Można je zakupić na stronie organizatora.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *