Royal Republic na dwóch koncertach w Polsce [DATY, MIEJSCA, BILETY]

Royal Republic razem z Ko Ko Mo ponownie zagrają w Polsce! Najwięksi szwedzcy mistrzowie rock’n’rolla wystąpią w Krakowie oraz Warszawie.

Najbardziej eklektyczny zespół rockowy świata? Całkiem możliwe. Od czasu spotkania w Malmö Academy Of Music w 2007 roku – jeszcze przed przebojami Tommy Gun i Full Steam Spacemachine – Royal Republic kultywuje ducha „wszystko dozwolone”. Bez granic i bez ograniczeń. W jednej minucie serwują przesłodzoną dyskotekę, a w następnej atakują miażdżącym trashem, który rozsadza głowę.

Royal Republic zagra ponownie w Polsce

Aby zrozumieć Royal Republic, warto wrócić do ich korzeni. Rodzice Grahna byli muzykami – o gustach obejmujących klasyczny soul, Beatlesów i Toma Petty’ego – a jego dzieciństwo było naznaczone weekendami spędzanymi na oglądaniu koncertów. Ale to dwa koncerty Metalliki, które obejrzał w telewizji, zmieniły wszystko.

Jeśli jest coś, czego koncertom Royal Republic nie brakuje, to pewność siebie. I nawet w najlepszych i najbardziej wzniosłych chwilach ta surowa, przerażająca energia wciąż wydobywa się ze wszystkiego, co robią. To właśnie połączenie prawdziwego rocka, precyzyjnie dopracowanej techniki i beztroskiej zabawy sprawia, że Royal Republic jest jednym z najchętniej oglądanych zespołów rock’n’rollowych.

Royal Republic w Polsce. Daty, miejsca, bilety

  • Kraków – 23.11.2022, Kwadrat support – Ko Ko Mo
  • Warszawa – 24.11.2022, Proxima

Bilety w cenie od 79 PLN kupicie na www.livenation.pl oraz w systenie Ticketmaster

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *