Simple Plan zagrał fenomenalny koncert w Klubie Stodoła

Simple Plan powrócił do Polski i zagrał niesamowity koncert w warszawskim Klubie Stodoła. Zespół wystąpi w ramach trasy koncertowej „Hard As Rock Tour”! Wszystkie bilety na ten koncert zostały całkowicie wyprzedane.

To był wspaniały początek tygodnia w Warszawie. Kanadyjczycy z Simple Plan – twórcy hitów takich jak „I’m Just a Kid”, „Welcome to My Life”, „Summer Paradise” oraz „Shut Up!” ponownie zagrali koncert w Polsce! Jako goście specjalni przed gwiazdą wieczoru wystąpili Mayday Parade , State Champs, oraz Air Yel.

Zespół Simple Plan przekaże 1 dolar z każdego biletu na rzecz Simple Plan Foundation, która została założona w 2005. Simple Plan Foundation skupia się na pomaganiu swojej społeczności i pokazywaniu siły muzyki jako narzędzia, które pomaga młodym ludziom w potrzebie odnaleźć swoją pasję w życiu. Od momentu powstania, Simple Plan Foundation przekazała ponad 2 miliony dolarów na różne cele charytatywne w Kanadzie, aby pomóc młodym ludziom w potrzebie.

Od ich dojścia do sławy w nowym tysiącleciu po osiągnięcie statusu supergwiazd na antenie MTV w trakcie odradzania się pop-punku, SIMPLE PLAN są niezatartą częścią kultury popowej od czasu ich powstania w Montrealu w 1999 roku. Sprzedali 10 milionów albumów na całym świecie, zdobyli kilka nagród Juno, wystąpili na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich w 2010 roku i niedawno rozpowszechnili wszechobecne już wyzwanie TikToka #ImJustAKid, które wygenerowało ponad 3,4 miliona filmów, w tym nagrania Hilary Duff, Eda Sheerana, Ushera oraz Venus i Sereny Williams.

Ale co najważniejsze, nigdy nie stracili kontaktu z tym, co naprawdę się liczy – z ich publicznością. „Jesteśmy tak szczęśliwi, że mamy fanów, którzy kochają nasze stare i nowe utwory” – mówi perkusista Chuck Comeau. „Jesteśmy bardzo dumni z naszej przeszłości, ale jeszcze bardziej podekscytowani przyszłością. Zawsze czujemy, że dzielą nas tylko 3 minuty od najlepszego lub największego utworu naszej kariery”. Ta ambicja w pełni ujawnia się na szóstym albumie studyjnym zespołu, “HARDER THAN IT LOOKS”. To pierwsza płyta wydana przez samych Comeau, wokalistę Pierre’a Bouviera oraz gitarzystów Sébastiena Lefebvre’a i Jeffa Stinco. Album honoruje legendarne dokonania Simple Plan, jednocześnie posuwając się naprzód w nowych kierunkach, dzięki utworom takim jak „The Antidote,” „Ruin My Life” (z udziałem Derycka Whibleya), „Congratulations,” „Wake Me Up (When This Nightmare’s Over)” i „Iconic”, które mają szansę stać się ulubionymi kawałkami fanów na lata.

Simple Plan podczas koncertu w Warszawie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *