Behemoth w ramach trasy „O Father, O Satan, O Summer” odwiedz Warszawę [DATA, MIEJSCE, BILETY]

Miłośnicy ciężkich brzmień już niedługo doświadczą muzycznego trzęsienia ziemi w stolicy Polski. Behemoth, legendarny polski zespół black metalowy, wystąpi na Scenie Letniej klubu Progresja. Tego wieczoru dołączą do nich dwie inne potęgi metalu: amerykański Testament oraz portugalska Gaerea.

Założony przez Nergala, który swoją muzyczną drogę rozpoczął sprzedając kasety w gdańskiej Oliwie Behemoth od lat jest symbolem konsekwencji i mistrzostwa w metalowym świecie. Zespół, znany z kompozytorskiego geniuszu i wizerunkowego radykalizmu, nieustannie podbija światowe sceny. Ich ostatni album, „Opvs Contra Natvram”, ukazuje ich jako zespół bezkompromisowy, który pozostaje wierny swojemu stylowi. Koncert w Warszawie to szansa zobaczenia ich na żywo w pełnej, widowiskowej odsłonie.

Behemoth ruszył w trasę. Jednym z przystanków jest Polska

Testament, jedna z ikon thrash metalu, wkrótce obchodzić będzie czterdziestolecie swojej działalności. Grupa znana jest z mieszanki thrashu z elementami death metalu, wybitnych partii gitarowych Alexa Skolnicka i charakterystycznego wokalu Chucka Billy’ego. Mimo wieloletniej działalności Testament nadal pozostaje na szczycie, zachwycając fanów swoją energią i umiejętnościami.

Zobacz również: Behemoth ogłosił trasę koncertową po Europie. Jest polski akcent

Gaerea, młodsza gwiazda na metalowym firmamencie, wprowadza świeży powiew w gatunek black metalu. Zespół z Portugalii łączy melodyjność z brutalnością, tworząc muzykę, która zarówno kąsa, jak i hipnotyzuje. Ich występ to obietnica epickiej atmosfery i mistrzowskiego wykonania.

Behemoth w Warszawie. Data, miejsce, bilety

Koncert odbędzie się w niedzielę, 21 lipca 2024 roku, na Letniej Scenie Progresji, która znajduje się przy ulicy Fort Wola 22 w Warszawie. Jest to miejsce znane z organizacji znakomitych koncertów, co dodatkowo podnosi wartość tego wydarzenia. Bilety na koncert będą dostępne w dwóch kategoriach cenowych: w przedsprzedaży będą kosztowały 199 lub 219 złotych, natomiast w dniu koncertu ich cena wzrośnie do 240 złotych. Bilety będą dostępne od 31 stycznia na stronie Knock Out Productions, gdzie fani będą mieli możliwość zakupu druków kolekcjonerskich.

Zaplanowany na lipiec koncert zapowiada się na niezwykle intensywny wieczór, który połączy na jednej scenie trzy różnorodne, ale równie wpływowe zespoły metalowe: polski Behemoth, amerykański Testament i portugalską Gaerea. Każdy z tych zespołów wnosi własny, unikalny styl i energię, co sprawia, że koncert ten będzie nie tylko muzycznym spektaklem, ale również wyjątkowym doświadczeniem dla fanów ciężkich brzmień.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *