Gaerea zagrała na Bloodstock Open Air 2023. Zespół wystąpi już w piątek na Metal Mine Festival

Zespół Gaerea wystąpił 12 sierpnia na Bloodstock Open Air w Catton Hall. Przypominamy, że już w piątek będzie okazja, żeby zobaczyć ich na żywo podczas Metal Mine Festival

Portugalczycy z Gaerea poruszyli publiczność podczas sobotniego koncertu na Bloodstock Open (12.08.2023). Zespół grający ekstremalną muzykę, która coraz szerzej przyjmowaną pod strzechy, wniósł ze sobą chłodny powiew i dreszcz emocji prosto ze świata undergroundowego black metalu.

Gaerea na Bloodstock Festival. Zobacz zdjęcia z koncertu

Gaerea powstała w 2016 roku w Portugalii i od tego czasu sukcesywnie pnie się do góry. Grupa jest już rozpoznawalna na całym świecie, nie tylko przez swój dość tajemniczy wizerunek, ale przede wszystkim za doskonałą muzykę. Zobaczcie naszą galerię z ich koncertu na S.O.P.H.I.E. Stage podczas tegorocznego Bloodstock Festival.

Zobacz galerię z koncertu Hate na Bloodstock Open Air Festival 2023.

Gaerea wystąpi na Metal Mine Festival

Już w ten piątek startuje Metal Mine Festival w Wałbrzychu. Wśród zespołów takich jak Rotting Christ, Taake czy Hate pojawi się Gaerea! Jest to jeden z niepowtarzalnych festiwali zorganizowanych na terenie starej kopalni. Dla tych, którzy ciągle się zastanawiają czy wybrać się do Wałbrzycha, informujemy, że bilety są ciągle dostępne i można je kupić tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *