The Script Official Event, Klub Stodoła, 2.03.2022

 The Script zagrają w Polsce w ramach trasy Greatest Hits Tour 2022!

Zespół zaprezentuje swoje największe hity na żywo w Warszawie, w Klubie Stodoła już 2 marca 2022 roku.

Support: CALUM SCOTT

Otwarcie bram: Info wkrótce

📍Klub Stodoła

ul. Batorego 10, 

02-591 Warszawa

telefon: +48 22-825-60-31

TRANSPORT PUBLICZNY:

A: 118, 130, 167, 168, 174, 182, 301, N36

T: 16, 17, 33

M: stacja Pole Mokotowskie

🅿️ PARKINGI:

  • parking strzeżony całodobowy płatny (za klubem w kierunku al. Niepodległości),
  • parking strzeżony całodobowy płatny (za klubem w kierunku ul. Waryńskiego),
  • miejsca parkingowe miejskie przed klubem

ODLEGŁOŚCI:

  • Warszawa Centralna – klub „Stodoła” – 2,5 km
  • Warszawa Zachodnia – klub „Stodoła” – 5 km
  • Warszawa Wschodnia – klub „Stodoła” – 9,5 km
  • Lotnisko Chopina – klub „Stodoła”- 7 km
  • Z klubu „Stodoła” do stacji metra Pole Mokotowskie – 400 m
  • Z klubu „Stodoła” do Centrum – 3km
Foto: materiały prasowe Live Nation

The Script świętuje swoją muzyczną podróż (5 albumów, które dotarły do pierwszych miejsc list przebojów, 6 miliardów streamów i ponad 2 miliony sprzedanych biletów), wydając 1 października album ‘Tales From The Script’ zawierający największe przeboje z całego dorobku zespołu.

Obchody przedłużą się aż do 2022 roku, dzięki ogłoszeniu brytyjskiej i europejskiej trasy ,,Greatest Hits”, która rozpocznie się serią kameralnych klubowych koncertów w lutym, by w maju przenieść się na większe sceny. To ich pierwsza seria występów na żywo od ponad dwóch lat, która obejmie koncert w O2 w Londynie, a ich kulminacją będą 2 występy Dublinie w 3Arena. Ella Henderson dołączy jako gość specjalny podczas koncertów w UK i Irlandii.

‘Tales From The Script’ zawiera wszystkie największe przeboje i ulubione utwory fanów ze wszystkich 6 dotychczasowych albumów, m.in. ‘Hall of Fame’ (z gościnnym udziałem wii.i.am), ‘The Man Who Can’t Be Moved’, ‘For The First Time’ oraz ‘Superheroes’. Płyta zawiera także przełomowe momenty z występów na żywo m.in. ‘Breakeven’, ‘We Cry’ oraz ‘Rain’.

Ten album honoruje wszystko co trio- Danny O’Donoghue, Glen Power i Mark Sheehan – osiągnęło od momentu powstania zespołu 14 lat temu. Płytę kończy nowa piosenka ‘I Want It All’, (o której Sheehan mówi, że “dostarcza wszystkich składników, które każdy zna i kocha”), niezmiernie popularna akustyczna wersja ‘Never Seen Anything “Quite Like You”’.

“Album ‘Tales From The Script’ jest nie tylko trampoliną do nowego rozdziału, ale również naszą dotychczasową historią” mówi O’Donoghue. “Jesteśmy bardzo podekscytowani powrotem na scenę. Już wiem, że noc po nocy, pozwolę dać się ponieść emocjom.”

Power dodaje, “Zbierzemy wszystkie najlepsze piosenki i zagramy je razem. Stanie się to ukoronowaniem faktu, że przetrwaliśmy i wszyscy razem dotarliśmy do tego momentu.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *